Lanberry

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Lanberry - wiek, chłopak, rodzina, insta, piosenki. Co musisz wiedzieć o wokalistce?

2022-10-29 20:19

Lanberry, a właściwie Małgorzata Uściłowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, którą często możemy zobaczyć na organizowanych przez największe telewizje festiwalach. Artystka ma na swoim koncie dwie autorskie płyty oraz kilka naprawdę wielkich przebojów, które nuciła cała Polska. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące tej zdolnej gwiazdy i publikujemy je już teraz.

Lanberry - wiek, chłopak, rodzina, insta, piosenki: oto informacje, których najczęściej poszukują internauci w kontekście Małgorzaty Uściłowskiej. Autorka hitu Nie ma mnie to nie tylko zdolna wokalistka, ale również tekściarka. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wiele popularnych radiowych hitów jest właśnie jej autorstwa. Z każdym kolejnym albumem, artystka osiąga coraz większe sukcesy. Co musicie o niej wiedzieć?

Jak dobrze znasz teksty polskich piosenek?

Pytanie 1 z 8
Dokończ wers piosenki zespołu Tulia: Nie ma cię nigdy nie było...

Lanberry - wiek

Ile lat ma Lanberry? To pytanie zadaje sobie wielu internautów. Małgorzata Uściłowska, bo tak naprawdę się nazywa, przyszła na świat 12 lutego 1987 roku. W 2022 roku skończyła zatem 35 lat. Piosenkarka urodziła się w Wyszkowie.

Lanberry - rodzina

Rodzice wokalistki - pani Henryka i pan Roman Uściłowscy bardzo wspierają swoją uzdolnioną córkę. To właśnie przed nimi przyszła gwiazda grała swoje pierwsze koncerty. Lanberry posiada również siostrę - Annę.

Lanberry - chłopak

Piosenkarka należy do tego grona osób publicznych, które wolą dzielić się z publicznością swoją twórczością, aniżeli szczegółami z życia prywatnego. Wobec tego, ciężko stwierdzić czy aktualnie się z kimś spotyka.

Lanberry - Instagram

Lanberry jest bardzo aktywna w sieci, zatem posiada również konto na Instagramie. Na ten moment, śledzi ją blisko 30 tysięcy użytkowników. Artystka często publikuje nowe zdjęcia oraz relacjonuje swój dzień za pośrednictwem funkcji story.

Lanberry - piosenki

Tworząc muzykę, wokalistka sporo czerpie z lat dziewięćdziesiątych i wczesnych dwutysięcznych. Artystka ma na swoim koncie aktualnie dwie płyty - Lanberry oraz miXtura. To właśnie z nich pochodzą takie hity jak Piątek, Podpalimy świat, Gotowi na wszystko, Nie ma mnie czy Ostatni most. Najnowszy singiel Lanberry nosi tytuł Mówiłeś.