Lanberry śpiewa dla Disney Channel. Teledysk do bajkowej piosenki Lanberry i Kuby Jurzyka

2016-01-29 21:53
Lanberry śpiewa dla Disney Channel. Teledysk do bajkowej piosenki Lanberry
Autor: Fot. Instagram Lanberry dla Disney Channel

Lanberry śpiewa dla Disney Channel. Młoda wokalistka wykonała tytułową piosenkę do nowej animacji kanału Disney Channel. Teledysk do bajkowego utworu Lanberry miał swoją premierę 29 stycznia 2016 roku. Zobaczcie klip już teraz na ESKA.pl!

Lanberry nagrała tytułową piosenkę do nowej animacji kanały Disney Channel. Chodzi o bajkę Miraculum: Biedronka i Czarny Kot, której premiera odbędzie się 8 lutego 2016 roku. Bohaterami kreskówki jest dwójka nastolatków Marinette i Adrien, których zadaniem jest uratować Paryż. Ich cel to schwytanie złych stworów - Akumanów - zdolnych przemienić każdego w czarny charakter. Niezwykli nastolatkowie broniąc miasta zmieniają się w superbohaterów: dziewczyna staje się Biedronką, a chłopak przybiera postać Czarnego Kota. Jednak ich zwierzęce wcielenia nie znają swoich prawdziwych tożsamości. Marinette nie wie, że w jej sprzymierzeńca wciela się Adrien, chłopak, którego potajemnie kocha. On z kolei nie ma pojęcia, że Biedronka to Marinette, którą traktuje jak przyjaciółkę.

>> Lanberry: ekskluzywny wywiad dla ESKA.pl z autorką hitu Podpalimy świat!

Lanberry dla Disney Channel - teledysk

Nowa animacja Disney Channel zatytułowana Miraculum: Biedronka i Czarny Kot trafi na ekrany 8 lutego 2016 roku. Jednak już 29 stycznia poznaliśmy tytułową piosenkę stworzoną specjalnie na potrzeby produkcji. Polską wersję tytułowego utworu zaśpiewali: Lanberry i Kuba Jurzyk. 29 stycznia swoją premierę miał teledysk do piosenki.

 

>> Kraina Lodu: bajka Disneya z muzyką na żywo

KL

Najnowsze