Lanberry o toksycznym związku, w którym tkwiła! Nowa płyta pełna emocji i wzruszeń

2020-10-15 15:34
Lanberry
Autor: PAP/Sławomir Mielnik

Lanberry na swojej nowej płycie opowiada o toksycznym związku, w którym tkwiła! Co gryzie panią L? to trzeci album utalentowanej artystki, którego premiera zbliża się wielkimi krokami! Na kiedy ją zaplanowano? Datę pojawienia się nowego krążka od Lanberry i szczegóły o płycie poznacie już teraz na ESKA.pl!

Lanberry szykuje dla swoich fanów nowy album, w którym porusza temat toksycznej miłości! Co gryzie panią L? to trzeci album utalentowanej artystki. Premierę krążka, zawierającego utwór Plan awaryjny, który przyniósł piosenkarce główną nagrodę w konkursie opolskich premier, zaplanowano na 23 października 2020 roku. W rozmowie z PAP Life wokalistka zdradza, że ten album jest w dużej mierze opisem nieudanej relacji uczuciowej, którą ma za sobą piosenkarka, a także ostrzeżeniem, że będąc z kimś w związku, nie wolno zatracać samego siebie. Rozmowę o nowej płycie Lanberry, czyli Małgorzaty Uściłowskiej, trudno zacząć inaczej niż od pytania o to, co ją gryzie. Szczegółową odpowiedź znaleźć można na tym krążku. Tak w wielkim skrócie na pewno jest to świadectwo tego, co się działo ze mną przez ostatnie dwa lata. A mam poczucie, że wydarzyło się u mnie tyle, co w normalnym życiu przez dekadę – mówi PAP Life piosenkarka.

Sonda
Na jakie wieści od swojego idola czekasz bardziej?

Nowy album od Lanberry - kiedy premiera krążka? 

Co gryzie panią L? To trzeci krążek popularnej wokalistki Lanberry. Jego premiera zaplanowana jest na 23 października 2020 roku! 

Lanberry o swoim nadchodzącym krążku 

Mój nowy album jest wręcz do bólu osobisty – tłumaczy Lanberry. I dodaje, że ta przemiana to konsekwencja romantycznej relacji, która nie była dosyć zdrowa, a wręcz była toksyczna. Piosenkarka nie utrzymuje już kontaktu z tą osobą. Echa tej relacji wybrzmiewają szczególnie w trzech singlach, które już się ukazały, czyli Zew, Tracę i Plan awaryjny. Artystka ma nadzieję, że te piosenki ustrzegą innych przed wchodzeniem w toksyczne relacje i zatracaniem siebie w związkach

Lanberry szczerze o rozstaniu. Pomógł jej psychoterapeuta [Gwiazdy Bez Maski]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze