Lanberry i jej podróż Nocnym Expressem. 20-sekund teledysku TYLKO U NAS!

2022-01-20 13:27
Lanberry i jej podróż Nocnym Expressem. 20-sekund teledysku TYLKO U NAS!
Autor: Agora Music Lanberry i jej podróż Nocnym Expressem. 20-sekund teledysku TYLKO U NAS!

Lanberry, czyli jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek i songwriterek otwiera nowy rozdział swojej kariery. Artystka zmienia wytwórnię i wydaje nowego singla. Pierwszym utworem wydanym nakładem Agora Music jest Nocny Express. Przedpremierowo teledysk możecie obejrzeć, tylko na ESKA.pl!

Lanberry zaprasza na podróż Nocnym Expressem! I to nie byle jakim! Artystce, której towarzyszyliśmy sześć lat temu, podczas debiutu z singlem Podpalimy świat, teraz towarzyszymy, w czasie startu kolejnego etapu w karierze. Dzień przed premierą, ujawniamy 20 sekund fragmentu klipu Nocny Express. Utwór powstał w sprawdzonym teamie Uściłowska-Buczkowski-Kumór, który doskonale zna tajniki przepisu na hit. I tak też zapowiada się tym razem. Klimat indie popu i melodyjne gitarowe brzmienie sprawiają, że nowa piosenka Lanberry 2022 już od pierwszego przesłuchania zostaje w głowie na dobre.

Lanberry - przedpremierowy fragment teledysku Nocny express

Lanberry - teledysk Nocny Express

Fragment teledysku Nocny Express możecie obejrzeć, tylko na ESKA.pl. Całość premierowo już 21 stycznia o godzinie 10:00. Klimatyczne wideo nagrane we wnętrzach zabytkowego wagonu pociągowego z przełomu XIX wieku. Do udziału w teledysku Lanberry zaprosiła zaprzyjaźnionych influenserów: Natalię Sisik, Olę Szkołdę, Dominika Gontarskiego, Stefana Karolika i Kacpra Zembrzuckiego. Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiadał Michał Mazurek.

Myślę, że czasami po prostu lubimy trochę się taplać w swojej przeszłości i serwujemy sobie sentymentalne podróże, które niestety zwykle niczego dobrego w nasze życie nie wnoszą. Nawet jeśli wszystko układa się dobrze i wiemy, że to totalnie bez sensu, lubimy sobie "pogdybać", powzdychać do przeszłości. O takiej właśnie nostalgicznej wycieczce opowiada Nocny Express.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze