Lady Gaga zremixowana. Posłuchaj nowego kawałka wokalistki na ESKA.pl! [VIDEO]

2013-12-23 14:46

Lady Gaga - Do What U Want feat. R. Kelly & Rick Ross (Remix) to najnowsza wersja trzeciego singla z najnowszej płyty wokalistki, Artpop. Nowa piosenka Gagi pojawiła się w sieci 20 grudnia 2013. W nowej wersji wokalistkę wspierają Rick Ross i R. Kelly. Posłuchaj nowej piosenki Lady Gagi na ESKA.pl!

Lady Gaga - Do What U Want feat. R. Kelly & Rick Ross (Remix) to nowa wersja najświeższego singla piosenkarki z płyty Artpop. Producent remixu, White Shadow, dodał do oryginału amerykańskiego rapera Ricka Rossa.

>>> Gorąca 100 radia ESKA - Głosujemy na najgrubsze hity 2013!

Do What U Want
zostało napisane ponad dwa lata temu. DJ White Shadow jest kompozytorem i współautorem kawałka. Piosenka zdążyła wywołać już sporo kontrowersji. Pierwszą z nich była okładka eksponująca pośladki wokalistki. Potem Lady Gaga wydała się w twitterową dyskusję z dziennikarzami odpowiadając na krytykę dotyczącą utworu.

>>> eskaGO - Tego się słucha!

Do What U Want to drugi singiel z Artpop. Lady Gaga zapowiedziała, że teledysk do piosenki pojawi się w sieci jeszcze w tym roku. Twórcą klipu będzie amerykański fotograf Terry Richardson, który jest również autorek kontrowersyjnej okładki. Czekamy.

Lady Gaga - Do What U Want (Remix) ft. R. Kelly & Rick Ross

 

KZ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze