Lady Gaga z zaskakującym gościem na Grammy 2017

2017-02-07 15:46
Grammy 2017: występ Lady Gagi z gośćmi
Autor: fot. Bulls Grammy 2017: występ Lady Gagi z gośćmi

Lady Gaga wystąpi na Grammy 2017. Gwiazda nie pojawi się jednak na scenie sama. Wykonawczyni hitu Million Reasons towarzyszyć będzie na scenie niezwykle wyjątkowy gość. O kogo chodzi?

Lady Gaga nie zwalnia tempa. Po fenomenalnym występie na Super Bowl, artystka potwierdza swój udział w kolejnej ważnej imprezie. Tym razem Mother Monster zaprezentuje swoje umiejętności podczas gali wręczenia nagród Grammy 2017. Jednak w odróżnieniu do swojego występu na Super Bowl, na którym przez całe 13 minut rządziła zupełnie solo, tym razem postanowiła dzielić scenę z innymi słynnymi wykonawcami. Gaga oczywiście nie byłaby sobą, gdyby nie zdecydowała się na coś zaskakującego. Tym samym już wkrótce będziemy mogli podziwiać ją we wspólnym występie z... legendami heavy metalu! 

>> Lady Gaga ogłasza trasę Joanne World Tour. Wystąpi w Polsce?

Lady Gaga i Metallica - wspólny występ na Grammy 2017

Wspólny występ Lady Gagi i Metalliki na Grammy 2017 to coś, czego nie spodziewał się chyba nikt! Być może gwiazda wpadła na ten pomysł już w grudniu, gdy wybrała się na koncert kultowego zespołu. O zaskakującej współpracy dowiedzieliśmy się z reklamy gali rozdania Grammy 2017, która jest już emitowana w amerykańskiej telewizji. 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze