Lady Gaga - wiek, wzrost, mąż, hity, film. Co wiemy o artystce?

2021-10-23 23:18
Lady Gaga
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd popkultury. Lady Gaga, bo o niej mowa, to prawdziwy kameleon sceniczny. Od chwili swojego głośnego debiutu niezmiennie zaskakuje nie tylko nowymi brzmieniami muzycznymi, ale również zmianami wizerunku. Co wiemy o ikonie muzyki pop?

Lady Gaga - wiek, wzrost, mąż, hity, film: tych informacji informacji w kontekście popularnej na całym świecie wokalistki internauci poszukują najczęściej. Chociaż ciężko w to uwierzyć, w tym roku minęło 13 lat od chwili, gdy Lady Gaga zaprezentowała swój debiutancki singiel Just Dance. Piosenka odniosła sukces na całym świecie i rozpoczęła jedną z najbardziej spektakularnych karier w historii muzyki popularnej. Wielbicieli talentu piosenkarki równie, co jej życie zawodowe, interesuje jej życie prywatne. Sprawdźcie, co wiemy o artystce.

Lady Gaga - wiek

Ile lat ma Lady Gaga? Amerykańska wokalistka przyszła na świat 28 marca 1986 w Nowym Jorku. Oznacza to, że w 2021 roku skończyła dokładnie 35 lat.

Lady Gaga - wzrost

Internautów zastanawia też, jak wysoka jest ikona popu. Gwiazda regularnie zakłada bardzo wysokie buty, co sprawia, że wydaje się być wysoką kobietą. Według podawanych w sieci informacji Lady Gaga mierzy zaledwie 155 centymetrów wzrostu.

Sonda
Czy podoba ci się muzyka z filmu?

Lady Gaga - mąż

Internauci często poszukują informacji na temat życia uczuciowego Lady Gagi. Wokalistka nie ma męża. Obecnym partnerem piosenkarki jest Michael Polansky.

Lady Gaga - hity

Do tej pory Lady Gaga wydała sześć albumów studyjnych. Każdy z krążków odniósł sukces na listach przebojów, tak jak promujące je single. Do największych hitów Gagi należą: Just Dance, Poker Face, Bad Romance, Alejandro, Telephone, Born This Way, Applause, Shallow oraz Rain On Me.

Lady Gaga - film

W 2018 roku artystka udowodniła, że jest nie tylko świetną wokalistką, ale również aktorką. Za sprawą Bradleya Coopera Lady Gaga zagrała główną rolę w wyreżyserowanym przez niego remake'u hitu Narodziny gwiazdy. Widownia doceniła nową odsłonę supergwiazdy.

Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze