Lady Gaga w X Factor UK: występ z Venus i Do What U Want! Gaga jako rzymska bogini miłości [VIDEO]

2013-10-28 11:49

Lady Gaga na scenie X Factor UK 2013 po raz pierwszy w TV wystąpiła z Venus i Do What U Want, nowymi piosenkami z płyty ARTPOP. Występ Lady Gagi prosto z YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Pop gwiazda zaprezentowała się nam jako rzymska bogini miłości! Dała radę?

Występ Lady Gagi w X Factor UK 2013 z 27 października 2013 roku prosto z YouTube serwujemy Wam na ESKA.pl. Wokalistka w ramach promocji swojej płyty ARTPOP zaśpiewała na żywo po raz pierwszy w TV nowe piosenki: Venus i Do What U Want. Fani oczekujący szalonego show mogli poczuć się lekko rozczarowani. Ich idolka tym razem postawiła na minimalizm.

Na scenie brytyjskiego X Factora mogliśmy podziwiać Gagę przebraną za rzymską boginię miłości Wenus w otoczeniu grupy tancerzy. W drugiej części występu podczas wykonu Do What U Want artystka pozostała na scenie jedynie w towarzystwie białego fortepianu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze