Lady Gaga

i

Autor: fot. Bulls Lady Gaga

Lady Gaga - Till It Happens To You: nowa piosenka. Czy zwiastuje czwartą płytę Gagi?

2015-08-20 15:58

Nowa piosenka Lady Gagi Till It Happens To You jest przejmującą balladą, którą wokalistka nagrała na potrzeby dokumentu The Hunting Ground walczącego z molestowaniem kobiet w amerykańskich college'ach. Till It Happens To You Lady Gagi chwyta jeszcze bardziej za serce w kontekście wyznań wokalistki - gwiazda to ofiara gwałtu.

Nowa piosenka Lady Gagi Till It Happens To You sprawiła, że wokalistka jest na językach wszystkich. Audio Till It Happens To You Lady Gagi wystarczy, żeby poczuć emocje wypełniające nagranie. A to chwyta za serce i daje do myślenia, bo piosenkarka stworzyła je na potrzeby dokumentu The Hunting Ground walczącego z molestowaniem kobiet w amerykańskich college'ach. Nie byłoby w tym nic szczególnego - wszyscy wiemy przecież, że Gaga to synonim artystycznej wrażliwości. Sprawę zmienia jednak fakt, że Lady Gaga jako nastolatka została zgwałcona.

Lady Gaga - gwałt

O tragicznych wydarzeniach ze swojego życia autorka hitu Bad Romance opowiedziała w wywiadzie dla Howard Stern Show z grudnia 2014 roku. Pop gwiazda padła ofiarą przemocy seksualnej w wieku 19 lat.

>> Wyniki LOTTO 20.08.2015: sprawdź - może jesteś milionerem jak Beyonce i Jay Z?

Nowa piosenka Lady Gagi = nowa płyta?

Nowa piosenka Lady Gagi Till It Happens To You nie jest niestety zapowiedzią czwartej płyty w karierze piosenkarki. Nie oznacza to jednak, że wokalistka nie pracuje nad nowym materiałem. Zgodnie z plotkami laureatka nagród Grammy przymierza się do wydania drugiego krążka w jazzowym klimacie. Jeśli chodzi o ten gatunek muzyczny, to do tej pory Lady Gaga ma na swoim koncie album Cheek To Cheek wydany wspólnie z Tonym Bennettem.

>> Lech - Videoton: gdzie oglądać w TV i online? Wszystko o transmisji meczu na żywo

JB