Lady Gaga - nowy album Chromatica pełen potencjalnych hitów! Który utwór jest najlepszy?

2020-05-29 16:32 MK
Lady Gaga - płyta Chromatica online. Gdzie słuchać, kiedy i gdzie kupić album?
Autor: Lady Gaga - płyta Chromatica / Universal Music Poland Lady Gaga - płyta Chromatica online. Gdzie słuchać, kiedy i gdzie kupić album?

Już jest! Nowa płyta Lady Gagi trafiła oficjalnie do wszystkich serwisów streamingowych, a szczęśliwi fani w końcu mogą delektować się nową muzyką swojej idolki. Krążek Chromatica to dokładnie to, na co czekali wszyscy stęsknieni za tanecznym obliczem wokalistki wielbiciele jej talentu. Na ESKA.pl już teraz możecie zdecydować, który z kawałków na Chromatice jest najlepszy. Zagłosujcie koniecznie!

Lady Gaga - nowa płyta Chromatica na pewno zadowoli wszystkich fanów wokalistki, którzy tęsknili za jej taneczną odsłoną. W ostatnich latach, gwiazda eksperymentowała z różnymi gatunkami muzycznymi, czego efektem był osadzony w klimatach country krążek Joanne z 2016 roku oraz pełna emocjonalnych ballad ścieżka dźwiękowa do filmu Narodziny Gwiazdy z 2018. Przy okazji prac nad swoim kolejnym albumem Chromatica, Lady Gaga postanowiła powrócić do korzeni i pokazać, że dalej potrafi tworzyć niezwykle chwytliwe kawałki, które rozgrzeją każdy parkiet.

Do pracy nad Chromatiką artyska zaprosiła topowych producentów (m.in. BloodPop i BURNS) oraz wielkie gwiazdy sceny muzycznej - Arianę Grande, Eltona Johna oraz girlsband BLACKPINK. Sądząc po wynikach, jakie wygenerowały kawałki Rain On Me oraz Sour Candy - opłaciło się! Czy to właśnie któryś z tych numerów jest waszym ulubionym? A może wolicie nie-single, na przykład inspirowany latami dziewięćdziesiątymi Babylon lub wpadające w ucho po pierwszym przesłuchaniu Plastic Doll? Dajcie znać w naszej ankiecie!

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lady Gaga - płyta Chromatica

Chromatica miała swoją premierę w piątek, 29 maja. W Polsce, szósty krążek studyjny Lady Gagi ukazał się pod patronatem Radia ESKA. Najnowszy singiel artystki Rain On Me znajduje się aktualnie w propozycjach do 2 x Gorąca 20 Radia ESKA.

Jako że Chromatica to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier muzycznych tego roku, zachęcamy was do podzielenia się z nami opiniami na temat poszczególnych kawałków. Który z utworów zawartych na albumie jest waszym ulubionym?

Najnowsze