Lady Gaga - nowe piosenki z ARTPOP na żywo na iTunes Festival 2013! [VIDEO]

2013-09-02 13:56

Lady Gaga wystąpiła na żywo w pierwszym dniu iTunes Festival! Gwiazda zaśpiewała aż 8 piosenek z zapowiedzianej płyty ARTPOP. Jak brzmią nowe kawałki Gagi? Sprawdź na Eska.pl!

Lady Gaga wystąpiła na żywo w pierwszym dniu iTunes Festival! iTunes Festival to coroczne, trwające przez cały wrzesień muzyczne święto, podczas którego zaproszone gwiazdy występują w centrum sztuki The Roundhouse w Londynie. W 2013 roku widzowie będą mogli zobaczyć między innymi koncerty Lady Gagi, Robina Thicke, Justina Timberlake'a, Katy Perry, Ellie Goulding, Thirty Seconds To Mars i Jessie J.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Lady Gaga wystąpiła 1 września na otwarciu iTunes Festival. Gwiazda zaśpiewała na żywo aż 8 piosenek z zapowiedzianej na 11 listopada płyty ARTPOP. Czego można się spodziewać po nowym krążku Lady Gagi? Sprawdź jej nowe kawałki na Eska.pl!

AuraARTPOPApplauseI Wanna Be With YouManicureSwineJewels And DrugsSex Dreams


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze