Lady Gaga marzy o kupnie domu Michaela Jacksona! Zobacz na Eska.pl największe hity Króla Popu! [VIDEO]

2013-01-17 21:38

Lady Gaga ma w planach zakup domu, który wcześniej należał do Michaela Jacksona. Wokalistka jest wielką fanką Króla Popu, dlatego jest zainteresowana przywróceniem rancza do dawnej świetności. Zobacz na Eska.pl największe hity Króla Popu!

Lady Gaga jest zafascynowana osobą i twórczością Michaela Jacksona. Wokalistka kolekcjonuje przedmioty związane z nim oraz kupiła aż 55 przedmiotów, które należały wcześniej do gwiazdy. Teraz posunęła się jeszcze dalej! Wokalistka marzy o zakupie rancza w Neverland, w którym mieszkał Michael.

Zobacz na Eska.pl Justin Bieber jak Michael Jackson!

Jeżeli Lady Gaga zdecyduje się na ten zakup, czekają ją wielkie wydatki, ponieważ posiadłość, oprócz wysokiej ceny wymaga również remontu. Na terenie rancza, które obecnie podupadło Michael Jackson założył między innymi Zoo oraz Lunapark. Michael Jackson zmarł 25.06.2009 roku. Był jednym z najpopularniejszych muzyków Pop w historii, nazywano go Królem Popu. Taki tytuł jest marzeniem każdej gwiazdy, być może dlatego Lady Gaga jest tak bardzo zafascynowana Jacksonem!

Zobacz Bad - Michael Jackson
Zobacz Beat It - Michael JacksonZobacz Black Or White - Michael JacksonNie czytałeś jeszcze?

Ona Tańczy Dla Mnie Weekendu w mixie z AC/DC!


EP

EPNasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze