LA Vision i YouNotUs o tym, że niewiele trzeba, by być szczęśliwym! Famous For A Day

2022-06-19 17:26
LA Vision i YouNotUs o tym, że niewiele trzeba, by być szczęśliwym! Famous For A Day
Autor: Universal Music Poland LA Vision i YouNotUs o tym, że niewiele trzeba, by być szczęśliwym! Famous For A Day

LA Vision, który zasłynął singlem Hollywood nagranym z legendarnym włoskim DJ-em Gigim D’Agostino, teraz prezentuje kolejny potencjalny hit: „Famous For a Day” w duecie z YouNotUs.

Hollywood był singlem, który podbił listy przebojów, playlisty radiowe i topki serwisów cyfrowych. Utwór trafił m.in. do top 5 airplay charts w Polsce i top 10 w Niemczech. Czas na kolejną próbkę talentu LA Vision - tym razem to utwór Famous For A Day wydany wspólnie z berlińskim duetem producenckim YouNotUs, doskonale znanym słuchaczom w Polsce m.in. za sprawą utworu Bye Bye Bye z Michaelem Schulte.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Jak zapowiadają artyści: - W utworze Famous For A Day zanurzamy się w słodkogorzkie aspekty sławy. Trochę dramy, dużo prawdy, a także uniwersalna prawda o tym, że wcale nie potrzebujesz znanego nazwiska, by być szczęśliwym. Taniec, miłość, życie i impreza!

Famous For A Day to idealny utwór skrojony na wakacyjne imprezy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze