Kylie Jenner usunięta z teledysku WAP Cardi B? Tysiące osób podpisały petycję!

2020-08-10 11:04 Maksymilian Kluziewicz
Kylie Jenner
Autor: YouTube/Cardi B

Cardi B wie, jak podkręcić atmosferę. Popularna raperka powróciła z nowym singlem WAP, w którym możemy usłyszeć gościnnie Megan Thee Stallion. Do piosenki powstał teledysk, w którym, poza jej wykonawczyniami, wystąpiły również Normani oraz Kylie Jenner. Obecność amerykańskiej celebrytki nie spodobała się wszystkim. W sieci powstała petycja, w której internauci żądają usunięcia jej z klipu. Więcej na ESKA.pl.

Cardi B - nowy teledysk amerykańskiej raperki bije rekordy popularności na całym świecie. Także w Polsce klip nakręcony do efektu współpracy z Megan Thee Stallion znajduje się na karcie na czasie, czyli najważniejszym zestawieniu polskiego YouTube'a. Pełne gorących scen i efektów specjalnych wideo obfituje też w gościnne wystąpienia innych, równie popularnych gwiazd. W WAP możemy zobaczyć między innymi znaną z girlsbandu Fifth Harmony wokalistkę Normani oraz najpopularniejszą na świecie influencerkę Kylie Jenner.

Im większa sława, tym większa krytyka. Przekonała się o tym po raz kolejny członkini klanu Kardashianów Kylie Jenner. Choć modelka jest widoczna w teledysku do WAP dosłownie przez kilka sekund, w sieci powstała petycja, za pośrednictwem której internauci żądają usunięcia jej z wideoklipu. Petycję podpisało już ponad sześćdziesiąt tysięcy osób. O co chodzi? Dlaczego aż tak wielu ludzi domaga się wycięcia scen, w których występuje jedna z najmłodszych multimilionerek na świecie?

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kylie Jenner w teledysku Cardi B

Internauci zarzucają Cardi B, że jej teledysk do WAP miał być hołdem czarnoskórych kobiet, a pierwszą gwiazdą, którą w nim widzimy jest Kylie Jenner. Co więcej, popularna na całym świecie modelka i influencerka była już wielokrotnie krytykowana za kopiowanie stylu charakterystycznego dla czarnych kobiet. Nawet w komentarzach pod wideo można więcej przeczytać o Kylie, aniżeli o Cardi B czy Megan Thee Stallion. - To wideo było perfekcyjne, dopóki nie zobaczyliśmy Kylie i o mało nie wypuściliśmy telefonu - piszą w zamieszczonej na change.org petycji. Zdaje się, że raperka doskonale wiedziała, co robi, angażując Jenner do projektu.

Najnowsze