Kylie Jenner - ciąża, Instagram, wiek, wzrost, rodzina, przed operacjami, zarobki, dzieci, partner, bez makijażu

2021-09-08 10:31
Kylie Jenner
Autor: Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner to jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Kobieta jest miliarderką i częścią popularnego roku Jenner - Kardashian. Ma na świecie wielu fanów, a dziennikarze z całego świata przyglądają się jej życiu. Kim jest Kylie Jenner? Zebraliśmy kilka najważniejszych ciekawostek na jej temat.

Kylie Jenner to prawdopodobnie najpopularniejsza celebrytka na świecie. Uważana jest za jedną z Kardashianek. Jej rodzina od lat jest na świeczniku przez ich słynne reality show Z kamerą u Kardashianów. Teraz to Kylie wysunęła się na pierwszy plan. Kim jest gwiazda?

Kylie Jenner - wiek, wzrost

Kylie Kristen Jenner urodziła się 10 sierpnia 1997 roku w Los Angeles w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że w 2021 roku skończyła 24 lata. Według informacji dostępnych w internecie ma 168 centymetrów wzrostu

Kylie Jenner - rodzina, partner, dzieci

Kylie Jenner ma bardzo sławną rodzinę. Jej rodzice to Kris Jenner oraz Caitlyn Jenner. Jej rodzona siostra to modelka Kendall Jenner, a przyrodnie rodzeństwo to Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Rob Kardashian. Jej partnerem jest raper Travis Scott, z którym ma córkę Stormi Webster.

Rutyna makijażowa Kylie Jenner! Jak malują się gwiazdy?

Kylie Jenner - ciąża

Kylie Jenner we wtorek 7 września 2021 roku poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Ojcem podobnie jak w przypadku Stormi będzie jej aktualny partner, słynny amerykański raper Travis Scott.

Kylie Jenner - zarobki

Kylie Jenner została najmłodszą miliarderką na świecie. Dokonała tego dzięki swojej marce produktów do makijażu oraz licznym współpracom z markami jako modelka. Szacuje się, że dziennie Jenner może zarabiać nawet 8 647 200 złotych.

Kylie Jenner - przed operacjami

Kylie Jenner znana jest także z licznych operacji plastycznych. Pomimo młodego wieku, zmieniła już wiele w swoim wyglądzie. Wpływ ma na to nie tylko chirurgia estetyczna, ale także profesjonalny, mocny makijaż. Poniżej można zobaczyć zdjęcie Kylie z 2014 roku.

Kylie jenner 2014
Autor: PHOTOlink/Everett Collection/East News

Kylie Jenner - Instagram

Kylie Jenner to jedna z największych gwiazd aplikacji Instagram. Można ją tam znaleźć pod nazwą @kyliejenner. Młoda "Kardashianka" ma ponad 265 milionów obserwujących. Zamieściła ponad 6 790 zdjęć.

Sonda
Obserwujesz Kylie Jenner?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze