KYGO - nowa piosenka Stargazing ze wzruszającym teledyskiem! [VIDEO]

2017-09-30 13:24

Stargazing - nowy, potencjalny hit od Kygo ma już teledysk! O czym pragnie chłopiec z klipu? Przekonajcie się wchodząc na ESKA.pl!

Kygo - nowa piosenka Stargazing doczekała się bardzo przejmującego teledysku. W klipie do utworu obserwujemy chłopca, który na swoim podwórku planuje zbudować rakietę kosmiczną. Wszystko po tym, gdy znajduje notatkę napisaną przez swojego zmarłego ojca. Na małej kartce napisał do ukochanego syna: - znajdziesz mnie w gwiazdach. notatka  Zanim obejrzycie teledysk, sprawdźcie, czy macie chusteczki pod ręką!

Kygo - nowa piosenka Stargazing

Teledysk do singla Stargazing wyreżyserował Philip Lorez, twórca równie przejmującego klipu do It Ain’t Me, nominowanego do nagrody Best Dance Video na MTV VMA’s. Nowy utwór Kygo spotkał się z gorącym odbiorem – na Spotify posłuchano go już 2,7 miliona razy!

Kygo - nowa piosenka Stargazing [VIDEO]

 

Kygo - piosenka i płyta Stargazing

Kygo wrócił z nową EP-ką zatytułowaną Stargazing! Nowe wydawnictwo norweskiego producenta miało premierę 22 września. Mini-album zawiera zupełnie nowy, tytułowy singiel oraz utwór This Town, nagrany z Sashą Sloane. Wydawnictwo zawiera także dobrze znane First Time z Ellie Goulding i It Ain’t Me z Seleną Gomez, a także You’re The Best Thing About Me - efekt współpracy Kygo z U2!

Norweski producent i DJ jest prawdziwą supergwiazdą europejskiej muzyki. Stał się międzynarodową sensacją w bezprecedensowo krótkim czasie. Single Firestone (feat. Conrad Sewell) i Stole The Show (feat. Parson James) osiągnęły status złotych i platynowych płyt w 16 krajach. Kygo pobił rekord, osiągając 1 miliard streamów na Spotify, szybciej niż jakikolwiek artysta wcześniej!

Pierwsza płyta producenta, Cloud Nine, podbiła między innymi listy sprzedaży albumów tanecznych w USA i Wielkiej Brytanii oraz spotkała się z gorącym odbiorem krytyków. Rolling Stone nazwał ją "niezmiernie piękną". Sukcesem okazały się także tegoroczne hity Kygo - It Ain’t Me (top 10 na Billboardzie, 555 milionów streamów na Spotify) oraz First Time (#1 na iTunes w 14 krajach). Teraz czas na Stargazing!

KYGO - nowa piosenka Stargazing ze wzruszającym teledyskiem! [VIDEO]
Autor: fot. materiał prasowy Sony Music Polska KYGO - nowa piosenka Stargazing ze wzruszającym teledyskiem! [VIDEO]

 

Najnowsze