Kurtka Kamila Bednarka z The Voice of Poland wylicytowana! Cała kwota trafi do Mai Kapłon

2019-12-23 12:45 MK
Kamil Bednarek
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Podczas pierwszego odcinka na żywo dziesiątej edycji The Voice of Poland, Kamil Bednarek ogłosił, że oddaje na licytację swoją kurtkę z podpisami wszystkich trenerów programu na rzecz potrzebującej finalistki ósmej edycji - Mai Kapłon. Po kilku miesiącach, licytacja dobiegła końca. Kwota, za jaką ją sprzedano, naprawdę robi wrażenie! Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Kamil Bednarek - kurtka artysty została wylicytowana za naprawdę duże pieniądze! Jak doskonale wiedzą czytelnicy ESKA.pl, w dalszym ciągu trwa zbiórka na kosztowną operację finalistki ósmej edycji programu The Voice of Poland - Mai Kapłon. Wokalistka, jak przyznała już na samym początku swojej przygody z formatem, od urodzenia cierpi na poważne problemy kręgosłupa, a mianowicie na skoliozę. Gdy była czteroletnią dziewczynką, lekarze zdecydowali się na umieszczenie jej w gorsecie. To jednak nie koniec. Cztery lata później, Maja Kapłon przeszła pierwszą z osiemnastu operacji. Niestety, mimo zapewnień lekarzy, ostatnia nie okazała się być rzeczywiście tą ostatnią. Wskutek pęknięcia pręta podtrzymującego kręgosłup artystki, musi ona zostać poddana kosztownemu zabiegowi w Stanach Zjednoczonych. Koszt operacji to ponad 5 milionów złotych. Na stronie siepomaga.pl pojawiła się specjalna zbiórka, gdzie internauci dalej mogą wpłacać pieniądze. Liczy się każda złotówka, bowiem czasu jest naprawdę niewiele!

Kurtka Kamila Bednarka dla Mai Kapłon

Na los Mai Kapłon obojętni nie pozostali również popularni w naszym kraju artyści, a w szczególności ci związani z programem The Voice of Poland. Podczas pierwszego odcinka na żywo jubileuszowej, dziesiątej edycji show, Kamil Bednarek oznajmił, że oddaje swoją jeansową kurtkę na licytację, a cała suma zasili konto Mai Kapłon.

W niedzielę 22 grudnia, wykonawca podzielił się na swoim Instagramie wspaniałą wiadomością. Niejaki pan Paweł wylicytował ubranie Kamila Bednarka z podpisami wszystkich trenerów Voice'a za kwotę 10 tysięcy złotych! Warto wspomnieć również o tym, że niebawem odbędzie się specjalny koncert dedykowany Mai Kapłon, podczas którego w warszawskiej Stodole zaprezentują się m.in. Michał Szpak oraz Alicja Szemplińska.

Najnowsze