Piękny gest uczestników The Voice of Poland. Wspólnie pomogą Mai Kapłon!

2019-12-16 19:56 MK
Maja Kapłon
Autor: VIPHOTO/East News

O tym, że należy pomagać doskonale wiedzą uczestnicy programu The Voice of Poland. Cieszący się wielką popularnością format wykreował wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jedną z osób, które walczyły w nim o spełnienie swoich marzeń jest Maja Kapłon - artystka pilnie potrzebująca naszej pomocy! Roksana Węgiel, Sarsa, Alicja Szemplińska i inni zdecydowali się na piękny gest względem koleżanki z branży. Szczegóły na ESKA.pl.

Zbiórka na operację Mai Kapłon z ósmej The Voice of Poland wciąż trwa. Kilka tygodni temu, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wokalistka projektu Maja Kapłon i Dandysi udostępniła poruszający apel. Artystka przyznała, że potrzebuje aż pięciu milionów złotych na operację w Stanach Zjednoczonych. Fani twórczości Mai oraz programu The Voice of Poland doskonale wiedzą, że zmaga się ona od urodzenia z poważnym problemem kręgosłupa, a mianowicie ze skoliozą. Mając zaledwie osiem lat, przeszła pierwszą z szeregu operacji. Łącznie, zabiegów wykonano aż osiemnaście. Wbrew zapowiedziom, ostatni z nich nie był finalnym. Podczas wizyty kontrolnej, Maja Kapłon usłyszała straszną wiadomość. Pręt, który podtrzymywał jej kręgosłup pękł, a pomóc może jej jedynie kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie, za pośrednictwem strony siepomaga.pl, internauci zebrali już ponad dwa miliony złotych. By Maja mogła przejść zabieg, potrzebnych jest jednak pięć. Koledzy i koleżanki Mai, którzy również brali udział w The Voice of Poland, postanowili pomóc jej w sfinansowaniu kosztownej operacji. Niebawem na rynku ukaże się wyjątkowe wydawnictwo.

The Voice of Poland - Maja Kapłon

Artyści, którzy zaczynali karierę w The Voice of Poland oraz w The Voice Kids, czyli między innymi Sarsa, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Marcin Sójka czy też zwyciężczyni ostatniej edycji - Alicja Szemplińska, stworzyli składankę dedykowaną Mai Kapłon. Na albumie The Voice of Poland Special Edition for Maja Kapłon, który trafi do sprzedaży 20 grudnia 2019 roku znajdzie się łącznie 19 piosenek. Dochód ze sprzedaży krążka zostanie w całości przekazany artystce. Poniżej zamieszczamy tracklistę longplaya oraz link do zbiórki, którą cały czas można wspierać.

1. Maja i Dandysi – Plaża nad Wisłą
2. Roksana Węgiel – Anyone I Want To Be
3. Viki Gabor – Time
4. Marcin Sójka – Zaskakuj mnie
5. Sarsa – Zakryj
6. Anika Dąbrowska – Małe skrzydła
7. Natalia Zastępa – Za późno
8. Alicja Szemplińska - Prawie my
9. Marta Gałuszewska – Nie mów mi nie
10. Michał Szczygieł – Nie mamy nic
11. Tadeusz Seibert – Na nic nie czekam
12. Daria Reczek - Nie polubisz mnie
13. Damian Kulej – Ostatni raz
14. Mateusz Ziółko – When A Man Loves A Woman
15. Michał Sobierajski – You Raise Me Up
16. Adam Stachowiak – Mamo
17. Dorota Osińska - Calling You
18. Natalia Sikora – Cry Baby
19. Zuza Jabłońska – Wisła

Najnowsze