Kurier - piosenka z filmu Władysława Pasikowskiego [VIDEO]

2019-01-30 14:01 rw
Kurier - piosenka Krzysztofa Zalewskiego filmowym hitem! [VIDEO]
Autor: Kayax Kurier - piosenka Krzysztofa Zalewskiego filmowym hitem! [VIDEO]

Głównym tematem muzycznym filmu Kurier jest premierowy utwór Krzysztofa Zalewskiego o tym samym tytule. Posłuchajcie singla i zobaczcie teledysk - na ESKA.pl

Krzysztof Zalewski został zaproszony do stworzenia piosenki, która będzie towarzyszyła ekranizacji niezwykłych losów Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Artysta zainspirowany tą szpiegowską historią stworzył mocny utwór o uniwersalnym przesłaniu, takim, które można odnieść do wydarzeń z tamtych lat, jak i obecnych nam czasów.

Kurier - piosenka Krzysztofa Zalewskiego

Film Kurier to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego Kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz.

Miałem wielką przyjemność i zaszczyt zrobić piosenkę do filmu Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Pokolenia Polaków czytały z wypiekami na twarzy Kuriera z Warszawy, teraz będzie można wpijać paznokcie w oparcia kinowych foteli na filmie Kurier. 

15 marca do kin trafi najnowszy film twórcy Psów, Pokłosia czy Jacka Stronga. Władysław Pasikowski wziął tym razem na warsztat historię Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Głównym tematem muzycznym filmu Kurier jest premierowy utwór Krzysztofa Zalewskiego o tym samym tytule. Posłuchajcie singla i zobaczcie teledysk.

Najnowsze