Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

i

Autor: fot. okładka singla More Mess Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

2017-07-25 19:31

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

Nowe piosenki od ulubionych artystów w wakacje zalewają rynek muzyczny. Nowości muzyczne 2017 pojawiły się od Seleny Gomez, Calvina Harrisa, One Republic czy członków One Direction, czyli Louisa Tomlinsona i Liama Payne'a. To nie koniec znakomitych informacji. Na półmetku wakacji, 4 sierpnia, na rynku muzycznym pojawi się singiel pt. More Mess od 20-letniego francuskiego producenta, którego znacie pod pseudonimem Kungs!

Kungs - nowa piosenka More Mess

Pamiętacie megahit This Girl? To ubiegłoroczny globalny hit, którego twórcą jest właśnie, Valentin Brunel, znany jako Kungs! This Girl był na miejscu 1. w 45 krajach i osiągnął oszałamiającą liczbę billiona odsłuchów! Nadszedł czas na nowy przebój spod ręki tego młodego Francuza!

Do współpracy przy More Mess artysta zaprosił brytyjską gwiazdę pop - Olly'ego Mursa i raperkę Coely. Piosenka jest utrzymana w klubowym stylu - soulowe wokale, popowe melodie, disco, funk i tak charakterystyczne dla Kungsa instrumenty dęte! Nagranie opublikujemy w tym miejscu już 4 sierpnia 2017! Tymczasem przypominamy jego wersję hitu This Girl, za który w oryginale odpowiada zespół Cookin' On 3 Burners.