Kroplą deszczu

i

Autor: Universal Music Polska Kroplą deszczu jest dostępna w serwisach streamingowych.

Hity

Kultowa piosenka "Kroplą deszczu" wreszcie jest dostępna!

2023-03-31 21:37

"Kroplą deszczu" to prawdziwy klasyk polskiej muzyki z lat 90. XX wieku. Tekst tej piosenki do dzisiaj pamiętają tysiące Polaków. Niestety utwór przez długi czas był niedostępny w ogólnodostępnych serwisach streamingowych. Wreszcie utwór został opublikowany. Tego hitu Gabriela Fleszara nie zabraknie już na żadnej "najtisowej" imprezie!

"Kroplą deszczu" Gabriel Fleszar malował niejedno wspomnienie szkolnej dyskoteki. Tego hitu końca lat dziewięćdziesiątych na próżno było szukać w serwisach streamingowych. Aż do teraz! Pierwszy album artysty Niespokojny został zremasterowany i w odświeżonej wersji trafił do wszystkich posiadaczy kont na platformach muzycznych.

Lista piosenek:

 1. Kroplą Deszczu
 2. Bilet Do Nieba
 3. Niespokojny
 4. Twoje Ja
 5. Kiedy Zrozumiem
 6. Do Chmur
 7. Dopóki Chcesz
 8. Książe Małych Spraw
 9. Noce Białe
 10. Zatrzymaj Mnie Proszę
 11. Bilet Do Nieba (Street Version)

Roksana Węgiel przeklina i rapuje w nowej piosence. Wymowny tekst utworu

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Gabriel Fleszar - kim jest?

Gabriel Fleszar z piosenką Kroplą deszczu zadebiutował w 1999 roku. Później wydał jeszcze takie piosenki jak Zatrzymaj mnie proszę, Nasza droga donikąd, Ciebie nie ma tu, Gdy oszalał świat i Właśnie tak. W 2011 roku wziął udział w drugiej edycji The Voice of Poland, ale bez dużego sukcesu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE