Kuban i Quebonafide nie mają powodów do zmartwień. Ich hit #1. w Polsce!

i

Autor: Łukasz Mielczarek Kuban i Quebonafide nie mają powodów do zmartwień. Ich hit #1. w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Kuban i Quebonafide nie mają powodów do zmartwień. Ich hit #1. w Polsce!

2023-05-19 19:52

"Same zmartwienia" za sprawą Waszych głosów wylądowało na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA i tym samym to najpopularniejszych hit w Polsce. Sama piosenka, to luźna kontynuacja dobrze znanego numeru tych artystów pt. "Żadnych zmartwień". W nostalgicznym kawałku artyści wspominają swoją przeszłość i trudne chwile.

Quebonafide zapowiedział, iż to jedna z jego ostatnich współprac muzycznych. Jak kończyć, to z przytupem! Ochoty na kończenie kariery nie ma David Guetta. Choć pojawiły się plotki, że francuski producent w tym roku wypuszcza mnóstwo radiowych i klubowych hitów po to, by w 2024 udać się na wypoczynek. Ostatnio nawiązał przecież współpracę z Jasonem Derulo, później stworzył kilka bangerów na imprezy, cały czas coś remixuje, stworzył hit z zespołem Shouse, niedawno miał numer jeden z utworem "I'm Blue", a teraz bardzo szybko trafił na podium Gorącej 20 Radia ESKA. Hit Baby Don't Hurt Me stworzony we współpracy z Anne-Marie i Coi Leray już w trzecim notowaniu wylądował na miejscu 2. Czyżby 26 maja miało dojść do ataku na 1. miejsce? Na pozycji oznaczonej numerem trzy wylądowała... sanah z hitem Marcepan! A co na dalszych miejscach?

FEST Festival 2023 - kto wystąpi? Line-up z topowymi nazwiskami! [GWIAZDY]

Piosenki, które w 2023 kończą 20 lat. Do dziś są puszczane w radiach!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 19.05.2023

W Gorącej 20 Radia ESKA 19 maja 2023 mieliśmy 11 awansów, 8 spadków, 1 powrót i 1 nowość. Z zestawienia wypadli PNAU & Khalid z piosenką The Hard Way. W ich miejsce wskoczył Dawid Podsiadło ze swoim singlem Tazosy. Trzeba jednak na początku odnotować to, co wydarzyło się w górnej strefie ścisłego notowania. Po dwóch tygodniach z rzędu, jako numer 1 w Polsce - mamy spadek! Ze szczytu na miejsce 4. spadł duet Calvin Harris & Ellie Goulding ze swoim hitem Miracle. Na miejscu 5. natomiast uplasowały się panie, które jeszcze niedawno mogły cieszyć się z pozycji numer 1 - Latto & Lu Kala ze swoim Lottery.

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Powody do radości ma Cyrko, której viralowa piosenka pt. Prywatny bal, awansowała z miejsca 17. na miejsce 11. Przed wypadnięciem uchronili się Switch Disco oraz Ella Henderson ze swoim hitem React, w którym usłyszeć możecie charakterystyczną melodię Children, Roberta Milesa. Bolesny spadek zaliczył natomiast Jax Jones, którego Whistle jest aktualnie 19. piosenką w Polsce.

Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Kuban & Quebonafide - Same Zmartwienia

Gorąca 20 Radia ESKA w każdy piątek od godziny 18:00. Kolejne notowanie już 26 maja 2023. Dla kogo okaże się szczęśliwe? Decydujcie już teraz!