Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment

i

Autor: materiał prasowy Coca-Cola Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment

Kuba Wojewódzki myślał, że to chłopak Sary James. Wiemy, kim jest Levi Diaz

2022-10-05 13:44

Sara James gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. I chociaż młoda artystka opowiadała głównie o przygodzie związanej z America's Got Talent, to nie zabrakło też pytań o życie prywatne, jak i uczuciowe. Gospodarz show zapytał wprost, czy jej serce jest zajęte przez hiszpańskiego piosenkarza. Sara nie ukrywała swojego rozbawienia.

Sara James była gościnią ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. 14-letnia artystka pojawiła się na legendarnej kanapie u boku aktora Bartosza Gelnera i szybko skradła całe show. Gwiazda opowiedziała nie tylko o kulisach programu America's Got Talent, ale także poruszyła wiele kwestii związanych z jej życiem prywatnym. Sporym zaskoczeniem okazało się jej wyznanie dotyczące rasizmu. Wokalistka po raz pierwszy przyznała, że musiała zmienić szkołę ze względu na skandaliczne zachowanie swoich rówieśników. W pewnym momencie Kuba Wojewódzki postanowił nawiązać też do plotek dotyczących życia uczuciowego 14-latki, a mianowicie do sugestii, że spotyka się ona z pochodzącym z Hiszpanii Levim Diazem. Gwiazda wybuchnęła śmiechem.

Sara James zaśpiewała z Black Eyed Peas. Internauci zmiażdżyli zespół!

Viki Gabor o Sarze James. TO zachwyca ją w niej najbardziej!

Sara James o chłopaku

14-letnia wokalistka została zapytana przez Kubę Wojewódzkiego, czy spotyka się z Levim Diazem. Szybko zdementowała doniesienia, tłumacząc, że Hiszpan jest jedynie jej przyjacielem. Młodzi artyści poznali się w Paryżu, biorąc udział w Eurowizji Junior 2021. Levi reprezentował wówczas Hiszpanię z piosenką Reir i zajął 15. miejsce. Od tamtej pory gwiazdy konkursu mają ze sobą stały kontakt. Diaz gościł nawet w rodzinnej miejscowości Sary! Za pośrednictwem mediów społecznościowych 14-latek obwieścił światu, że jest gejem.

Sonda
Czy Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?