Kuba Wojewódzki myślał, że to chłopak Sary James. Wiemy, kim jest Levi Diaz

2022-10-05 13:44
Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment
Autor: materiał prasowy Coca-Cola Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment

Sara James gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. I chociaż młoda artystka opowiadała głównie o przygodzie związanej z America's Got Talent, to nie zabrakło też pytań o życie prywatne, jak i uczuciowe. Gospodarz show zapytał wprost, czy jej serce jest zajęte przez hiszpańskiego piosenkarza. Sara nie ukrywała swojego rozbawienia.

Sara James była gościnią ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. 14-letnia artystka pojawiła się na legendarnej kanapie u boku aktora Bartosza Gelnera i szybko skradła całe show. Gwiazda opowiedziała nie tylko o kulisach programu America's Got Talent, ale także poruszyła wiele kwestii związanych z jej życiem prywatnym. Sporym zaskoczeniem okazało się jej wyznanie dotyczące rasizmu. Wokalistka po raz pierwszy przyznała, że musiała zmienić szkołę ze względu na skandaliczne zachowanie swoich rówieśników. W pewnym momencie Kuba Wojewódzki postanowił nawiązać też do plotek dotyczących życia uczuciowego 14-latki, a mianowicie do sugestii, że spotyka się ona z pochodzącym z Hiszpanii Levim Diazem. Gwiazda wybuchnęła śmiechem.

Sara James zaśpiewała z Black Eyed Peas. Internauci zmiażdżyli zespół!

Viki Gabor o Sarze James. TO zachwyca ją w niej najbardziej!

Sara James o chłopaku

14-letnia wokalistka została zapytana przez Kubę Wojewódzkiego, czy spotyka się z Levim Diazem. Szybko zdementowała doniesienia, tłumacząc, że Hiszpan jest jedynie jej przyjacielem. Młodzi artyści poznali się w Paryżu, biorąc udział w Eurowizji Junior 2021. Levi reprezentował wówczas Hiszpanię z piosenką Reir i zajął 15. miejsce. Od tamtej pory gwiazdy konkursu mają ze sobą stały kontakt. Diaz gościł nawet w rodzinnej miejscowości Sary! Za pośrednictwem mediów społecznościowych 14-latek obwieścił światu, że jest gejem.

Sonda
Czy Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze