L.U.C u Kuby Wojewódzkiego. Kiedy oglądać show z udziałem rapera?

i

Autor: Fot. Instagram Najbliższy odcinek już 12 kwietnia

Kuba Wojewódzki: L.U.C - kim jest człowiek, dla którego twerkuje Magda Gessler?

2016-04-12 18:35

L.U.C będzie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaproszenie do show przyjęła też Magda Gessler. Z zapowiedzi programu wynika, że czeka nas dobra zabawa. Sprawdźcie już teraz.

L.U.C będzie gościem Kuby Wojewódzkiego w najbliższym odcinku show. W programie obok rapera zobaczymy też Magdę Gessler. Z zapowiedzi nadchodzącego odcinka jasno wynika, że we wtorek 12 kwietnia nie zabraknie emocji, śmiechu i prawdziwego szaleństwa. Magdę Gessler zobaczymy m.in. w roli dancehall queen!!! Tak to prawda, bowiem znana restauratorka zatańczy do nawijki L.U.C.a. Dodatkowo restauratorka wspólnie z Kubą Wojewódzkim zbiją trochę zastawy pokazując temperament Magdy Gessler. Emisja odcinka programu Kuba Wojewódzki z Magdą Gessler i raperem już we wtorek, 12 kwietnia o godzinie 22:30.

>> Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego: śpiewa, tańczy i wyznaje tajemnice! [VIDEO]

Kim jest L.U.C?

Na kanapie Kuby Wojewódzkiego zobaczymy też L.U.C.a. Raper tak naprawdę nazywa się Łukasz Rostkowski. Urodził się w Zielonej Górze, jednak zawodowo związany jest z Wrocławiem. L.U.C dodatkowo jest beatbokserem, zajmuje się też produkcją muzyki i reżyserią teledysków. Artysta jest założycielem, frontmanem i współproducentem projektu muzycznego Kanał Audytywny. Jego najbardziej znane kawałki to: W związku z tym czy Oda do młodości.

 

L.U.C u Kuby Wojewódzkiego

Raper swój udział w show zapowiedział m.in. na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. We wpisie zdradził krótko co czeka nas w najbliższym odcinku. - Nie wiem co oni tam z tego wytną, ale próbowałem m.in. wyjaśnić Wam nadchodzącą przygodę symfoniczną i schizmę artystyczną na L.U.C / Łukasz L.U.C Rostkowski. Chciałem opowiedzieć o REBEL BABEL, ale tak się skupiłem, żeby Wam podziękować i Was pozdrowić, że prawie o wszystkim zapomniałem. Niechcący okichałem kminkiem Panią Magda Gessler i wygrałem z Kubą w autorską grę - klaskankę - chyba, że inaczej zmontują to wtedy możecie mi tylko wierzyć - czytamy w serwisie(pisownia oryginalna).

 

#magdagessler#luc#w#utworze#zrobionym#ustami#kubawojewodzki#live#tvn Film zamieszczony przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Program Kuby Wojewódzkiego to jeden z najbardziej zwariowanych show w telewizji. Jeżeli chcecie obejrzeć coś równie zabawnego, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze komedie do oglądania online za darmo. Wśród nich - Wielkodupy pająk:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL