Kuba Wojewódzki da milion i będzie dowoził do pracy! Niezwykła oferta

2017-09-14 13:04

Kuba Wojewódzki wrzucił na swój facebookowy profil nietypową propozycję. Zaproponował swoim obserwującym milion złotych, zameldowanie, a także to, że przez najbliższy rok będzie was dowoził gdziekolwiek chcecie. Za co?

Kuba Wojewódzki na Facebooku ogłosił nietypowy konkurs. Zmotywował go do tego pewien mężczyzna, który zaczepił dziennikarza na ulicy. Przechodzień zarzucił showmanowi jedną z sytuacji: - Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze. Wojewódzki uznał, że doceni osoby, które widzą rzeczy, których nie ma.

Kuba wojewódzki oddaje Lamborghini - konkurs, w którym nie warto brać udziału

Autor: brak danych

  Kuba wojewódzki oddaje Lamborghini! Taka informacja może wzbudzić wielkie emocje bo kto z nas nie chciałby dostać sportowego auta? Ale uważajcie! To konkurs, w którym nie warto brać udziału chociaż jego zasady wydają się bardzo proste. We wpisie

Kuba Wojewódzki - nagroda na Facebooku

Kuba Wojewódzki stracił najwidoczniej cierpliwość do wszystkich tych, którzy zarzucają mu karygodny czyn. Zaproponował swoim obserwującym pewną zabawę: Każdy, kto wyśle prawdziwe, oryginalne i niespreparowane zdjęcie, na którym Wojewódzki wkłada flagę w kupę - otrzyma od prezentera: milion złotych bez podatku, przez najbliższy rok będzie dowoził taką osobę gdziekolwiek chcecie (wybranym przez nią samochodem) oraz zamelduje w swoim mieszkaniu. 

Nagroda faktycznie nie jest do wygrania, bo takiej sytuacji w przeszłości nie było. Przypomnijmy, że to nie Kuba, a jeden z jego gości wsadził polską flagę w odchody. 

Najnowsze