Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

2017-05-24 0:17
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...
Autor: Fot. Facebook/Kuba Wojewódzki - Król TVN Screen z wideo Facebook

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.

Kuba Wojewódzki 23.05: goście odcinka to tajemnica i niespodzianka. Od kilku dni w zapowiedziach nowego odcinka show TVN występuje tylko Kuba Wojewódzki. Co wiemy o zaproszonych osobach do ostatniego odcinka w tym sezonie? Wiemy, że gości będzie trzech, jednym z ich może być kobieta. Inny z gości na kanapie u Kuby pojawi się po raz czwarty, a jeszcze kolejny zaliczy powrót do programu.

Kuba Wojewódzki 23.05

Chociaż gospodarz show swoich gości trzyma w tajemnicy to internauci domyślają się, kto pojawi się w programie we wtorek 23 maja. Wszystko wskazuje na to, że trójka gości Kuby Wojewódzkiego związana będzie z Męskim Graniem. To właśnie we wtorkowym show swoja premierę ma mieć singiel tegorocznej edycji wydarzenia. - Premiera Męskie Granie Orkiestra i tegorocznego singla już 23.05 (wtorek)! Oglądaj program Kuby Wojewódzkiego o 21.30 - czytamy na facebookowym profilu Męskiego Grania. Wśród najczęściej wymienianych w sieci artystów pojawiają się Dawid Podsiadło, Organek, Zalewski, Brodka czy Chylińska.

Pamiętajcie, że ostatni w tym sezonie odcinek Kuby Wojewódzkiego zobaczymy w TVN wyjątkowo o 21:30.

Aktualizacja: Goście Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017 to Monika Brodka, Tomek Organek i Piotr Rogucki, który wykonali premierowo hymn Męskiego Grania 2017 - Nieboskłon >>

 

Najnowsze