Kuba Szmajkowski - wiek, dziewczyna, urodziny, TikTok, wzrost, 4Dreamers, Instagram

2022-05-29 19:34
Jakub Szmajkowski
Autor: WBF

Kim jest Kuba Szmajkowski? To właśnie do tego młodego artysty wzdychają nastolatki. Choć dał się poznać wszystkim w The Voice Kids, to po programie nabrał wiatru w żagle, a jego karierarozwinęła się w mgnieniu oka. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje takie jak wiek, wzrost, dziewczyna i nie tylko, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Jakub Szmajkowski - wiek
  2. Jakub Szmajkowski - wzrost
  3. Jakub Szmajkowski - dziewczyna
  4. Jakub Szmajkowski - 4Dreamers
  5. Jakub Szmajkowski - TikTok
  6. Jakub Szmajkowski - Instagram
  7. Jak 4Dreamers wspominają swój... pierwszy raz?

Kuba Szmajkowski - wiek, dziewczyna, urodziny, TikTok, wzrost, 4Dreamers, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kuba Szmajkowski to młody artysta, który dał się poznać większej publiczności występując w pierwszej edycji muzycznego show dla dzieci - The Voice Kids. To on podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał numer There’s Nothing Holdin’ Me Back z repertuaru Shawna Mendesa. Jego występ od razu spodobał się nie tylko trenerom, ale także publiczności, dlatego nie mogło być inaczej - dostał się do programu! Kuba wybrał Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie pod jego skrzydłami trenował wsój wokal. Doszedł do finału show i mimo iż nie wygrał The Voice Kids to zaczęła się jego przygoda w branży muzycznej na dobre. Razem z kolegami z programu założył zespół 4Dreamers, z którym nagrywał kawałki i sporo koncertował. Artyści zgromadzili dookoła siebie grono wiernych fanów, jednak w 2021 roku ich drogi się rozeszły. Co ciekawe, Kuba oprócz muzyki uwielbia sport. Nie dość, że od małego biega to jeszcze przez wiele lat grał w siatkówkę. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Trenerzy The Voice Kids szczerze o pierwszych porażkach w karierze!

O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK?

Pytanie 1 z 11
Jak nazywają się chłopaki, którzy tworzą boysband 4Dreamers?

Jakub Szmajkowski - wiek

Ile lat ma Kuba Szmajkowski? Artysta w 2021 roku obchodził swoje 19 urodziny.

Jakub Szmajkowski - wzrost

Ile Kuba Szmajkowski ma wzrostu? Chłopak jest dosyć wysoki i mierzy około 174 cm wzrostu.

Jakub Szmajkowski - dziewczyna

Czy Kuba Szmajkowski jest w związku? Wiele dziewczyn wzdycha na widok artysty, jednak nie wiemy czy jego serce jest zajęte, ponieważ nic na ten temat nie wspomina w swoich mediach społecznościowych.

Jakub Szmajkowski - 4Dreamers

Kuba Szmajkowski to były członek zespołu 4Dreamers, do którego należeli również jego trzej koledzy: Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski oraz Tomek Gregorczyk. Niestety dokładnie 28 lutego 2021 roku oficjalnie został rozwiązany kontrakt fonograficzny z wytwórnią Universal Music Polska i tym samym zakończyła się działalność grupy. Każdy wokalista poszedł w swoją stronę, jednak ich fani mocno przeżyli rozpad 4Dreamers.

Jakub Szmajkowski - TikTok

Kuba Szmajkowski prężnie działa w social mediach. Jest również aktywny na TikToku, a jego fanki z niecierpliwością czekają zawsze na nowe materiały. Chłopaka znajdziecie w aplikacji pod nazwą @kuba.shadow.

Jakub Szmajkowski - Instagram

Kuba Szmajkowski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub nick @kubaszmajkowsky.

Jak 4Dreamers wspominają swój... pierwszy raz?

Posłuchaj podcastu i sprawdź, czego jeszcze o nich nie wiesz!

Listen to "4Dreamers - Mój pierwszy raz" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze