Kuba Badach - wiek, wzrost, żona, dzieci, koncerty, piosenki, The Four, Instagram

2022-08-16 13:59
Kuba Badach
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kuba Badach to doceniony polski artysta, który od wielu lat tworzy muzykę. Znany jest również przez swój związek z Aleksandrą Kwaśniewską oraz dzięki swojemu udziałowi jako juror w programie The Four. Wiele osób szuka informacji na temat tego artysty. Najważniejsze ciekawostki znajdziesz w tym artykule.

Kuba Badach - wiek, wzrost, żona, dzieci, koncerty, piosenki, The Four, Instagram: oto kwestie, które najbardziej interesują internautów w kontekście Kuby Badacha. Choć artysta jest aktywny na scenie muzycznej już od wielu lat, niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Przygotowaliśmy dla was garść najważniejszych informacji o Kubie Badachu.

Kuba Badach - wiek

Internauci często poszukują w sieci odpowiedzi na pytanie: ile lat ma Kuba Badach? Otóż, kompozytor i wokalista skończy w tym roku 46 lata. Urodził się 24 sierpnia 1976 roku w Krasnymstawie.

Kuba Badach - żona

O tym, że muzyka łączy ludzi przekonał się również Kuba Badach. Mianowicie, artysta poznał swoją żonę na koncercie Ani Karwan. Od 2012 roku pozostaje on w związku małżeńskim z córką prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - Aleksandrą Kwaśniewską.

Kuba Badach - dzieci

Czy Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają dzieci? Nie. Para nie doczekała się potomstwa. W maju 2019 roku, pod jednym z komentarzy, żona kompozytora tak skwitowała sugestię jednego z internautów, jakoby powinna myśleć już o założeniu rodziny: - fajnie to czujesz, że „robienie dzieci” to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty.

ESKA XD #005

Kuba Badach - koncerty

Kuba jest bardzo aktywnym muzykiem. Wszystkie aktualne informacje o koncertach znajdziecie na jego oficjalnym Facebooku.

Kuba Badach - The Four

Kuba Badach był jurorem programu The Four, który można było oglądać w Polsacie.

Kuba Badach - Instagram

Kuba Badach ma konto na Instagramie. Można go znaleźć pod nazwą @tenkubabadach.

Włącz podcast GOŚĆ RADIA ESKA i posłuchaj najnowszych wywiadów z polskimi gwiazdami!

Listen to "Tatiana Okupnik wyznała, dlaczego zniknęła aż na 7 lat! "Macierzyństwo mnie rozłożyło" [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze