Rafał Brzozowski

i

Autor: TVP

Który numer ma Polska na Eurowizji 2021? O której występ Rafała Brzozowskiego w TV?

2021-05-20 20:25

Na ten dzień czekali wszyscy polscy fani Eurowizji. Już 20 maja, w trakcie drugiego półfinału, na eurowizyjnej scenie zaprezentuje się nasz reprezentant Rafał Brzozowski z piosenką The Ride. Jako który w kolejności wystąpi na scenie? O której godzinie zobaczymy przygotowywane tygodniami show? Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące występu.

Który numer ma Polska na Eurowizji 2021? O której godzinie zobaczymy występ Rafała Brzozowskiego? Te informacje powinni znać wszyscy zainteresowani drugim półfinałem Konkursu Piosenki Eurowizji widzowie. To właśnie w czwartek, 20 maja, na scenie w Rotterdam Ahoy zaprezentuje się polski reprezentant. Rafał Brzozowski zaśpiewa specjalnie przygotowany na tę okoliczność utwór The Ride, nad którym pracowali szwedzcy producenci. 

Poza Rafałem Brzozowskim, w drugim półfinale zaprezentuje się jeszcze szesnastu reprezentantów poszczególnych krajów. Do wielkiego finału, który odbędzie się już 22 maja, zakwalifikuje się tylko dziesięciu z nich. O tym, kto przejdzie dalej, a kto pożegna się z eurowizyjną przygoda na etapie półfinałów zadecydują jurorzy oraz publiczność. Jeśli nie chcecie przegapić show przygotowanego przez Rafała Brzozowskiego i polską ekipę, to sprawdźcie garść najważniejszych informacji go dotyczących, jakie zebraliśmy w artykule.

Sonda
Czy uważasz że Rafał ma szanse na zwycięstwo w Eurowozji?

Który numer ma Polska na Eurowizji 2021?

W trakcie Konkursu Piosenki Eurowizji wszystko dopięte jest na ostatni guzik, łącznie z kolejnością występów. Oficjalnie wiadomo już, jako który zaprezentuje się Rafał Brzozowski. Wokalista zaśpiewa na żywo przed holenderską publicznością i widzami z całego świata z numerem 6. 

O której występ Rafała Brzozowskiego w TV?

Na ten moment ciężko przewidzieć, o której godzinie wyemitowany zostanie występ Rafała Brzozowskiego. Bazując na obserwacjach z 1. półfinału, można się go spodziewać około 21:30. Samo wydarzenie wystartuje o godzinie 21:00.

ZOBACZ: Eurowizja 2021: "The Ride" Rafała Brzozowskiego. Co to za piosenka? O czym jest?

Kulisy Eurowizji 2021. Próba Rafała Brzozowskiego i jego ekipy w środę 19 maja