Które piosenki królowały w Ameryce i Europie, kiedy się urodziłeś? Sprawdź!

2020-05-04 12:24
Słuchawki
Autor: Andrzej Zbraniecki/East News

Stany Zjednoczone i Wielka Brytania od lat uważane są za najważniejsze rynki muzyczne. To właśnie pochodzący stamtąd artyści najczęściej robią kariery międzynarodowe, a ich hity osiągają sukcesy na listach przebojów na całym świecie, również w Polsce. Na ESKA.pl podpowiadamy, jak sprawdzić, który kawałek cieszył się największą popularnością w dniu waszych narodzin.

Hity w dniu urodzin - już teraz możesz szybko sprawdzić, co było numerem jeden w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii w dniu, kiedy przyszedłeś na świat! Bez wątpienia, muzyka towarzyszy nam codziennie - odpręża podczas wykonywania codziennych obowiązków, słuchamy jej w drodze do pracy bądź do szkoły, a także nie wyobrażamy sobie bez niej spotkań ze znajomymi. Zapewne wielu z was jest ciekawych, który utwór cieszył się największą popularnością w dniu, kiedy przyszliście na świat. Dzięki dostępnym w sieci specjalnym witrynom, dowiedzenie się tego jest bardzo proste.

Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania to niewątpliwie dwa najważniejsze i najbardziej wpływowe rynki muzyczne na całym świecie. To właśnie tam sprzedawanych jest najwięcej płyt, a kawałki, które podbijają tamtejsze listy, szybko budzą zainteresowanie w innych krajach. Również artyści, którzy pochodzą z któregoś z tych dwóch krajów, nierzadko odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Między innymi przez to, że zarówno w USA, jak i UK językiem urzędowym jest język angielski. Na ESKA.pl dowiecie się, które piosenki były hitami w dniu waszych narodzin.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Co było numerem jeden w dniu narodzin?

Dzięki witrynie www.birthdayjams.com, internauci są w stanie sprawdzić, który utwór cieszył się największą popularnością na listach w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Poza najważniejszymi notowaniami, twórcy witryny wzięli pod uwagę również inne te dotyczące innych gatunków muzycznych. Zarówno fani rocka, country, jak i muzyki tanecznej znajdą coś dla siebie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze