Kto zmarł w 2021 roku? Przypominamy gwiazdy, które odeszły zbyt szybko...

2021-11-01 10:47
Świeca
Autor: Pixabay

Wszystkich Świętych to dzień, w którym wspominamy tych, których nie ma już z nami. Zarówno osoby, z którymi mieliśmy bezpośredni kontakt, jak również gwiazdy show-biznesu, które za życia zachwycały nas swoją twórczością. W tym wyjątkowym dniu wspominamy artystów, którzy odeszli w 2021 roku.

Kto zmarł w 2021 roku? Śmierć tych gwiazd do dzisiaj wywołuje łzy. Wszystkich Świętych to dzień zadumy. Tego dnia Polacy tłumnie wyruszają na cmentarze, by odwiedzić groby bliskich im osób. 1 listopada wspominamy jednak nie tylko te osoby, z którymi pozostawaliśmy w bezpośrednim kontakcie, ale również artystów, których spuścizna pozostanie z nami na zawsze. W 2021 roku odeszło wiele cenionych osób ze świata muzyki, filmu czy też sportu. To właśnie oni zachwycali nas swoim talentem, charyzmą i kreatywnością. W tym wyjątkowym czasie wspominamy znanych ludzi, którzy zmarli w 2021 roku. Przeglądając ich zdjęcia, ciężko się nie wzruszyć!

Niszczone i okradane groby znanych Polaków. Jarocka, Andrycz, Górski. Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze