HIGH League

i

Autor: HIGH League

Kto z kim walczy na High League 5? Jakie walki na High League 5 10.12.2022? [KARTA WALK]

2022-11-28 13:14

Karta Walk na High League 5 robi ogromne wrażenie i z pewnością przyciągnie wielu widzów. W oktagonie zobaczymy znane nazwiska, ale również debiutantów. Nie zabraknie również kobiecych walk. Kto walczy na High League 5? Kogo zobaczymy w oktagonie?

High League 5 - karta walk, zawodnicy, walki, to najważniejsze tematy które interesują internautów. Fani freak fightów zastanawiają się również, kto z kim walczy na High League 5. Nic w tym dziwnego, to ostatnia, w tym roku, gala federacji Malika Montany, która jest niesamowicie wyczekiwana. Karta walk High League 5 zawiera wiele ciekawych nazwisk oraz zestawień. 10 grudnia 2022 będziemy świadkami 10 emocjonalnych pojedynków. Oprócz dobrze znanych zawodników, w oktagonie zobaczymy również debiutantów. Zawalczą mężczyźni oraz kobiety. Na High League 5 pojawią się m.in. Maja Staśko, Agata 'Fagata' Fąk, Maria 'Masza' Graczykowska oraz Natalia 'Natsu' Karczmarczyk. Czeka nas wyjątkowy wieczór, którego nie można przegapić!

High League 5 - bilety. Gdzie kupić i ile kosztują bilety na High League 5?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

High League 5 - zawodnicy

Zawodnicy High League 5 to nie tylko nazwiska znane ze świata freak fightów, ale również debiutanci. Walka wieczoru będzie należała do Alberto Simao i Pawła 'Tybori' Tyburskiego. Jednak to nie wszystko. Fani High League zobaczą jeszcze dziewięć ekscytujących pojedynków. Natalia „Natsu” Karczmarczyk zmierzy się z Agatą „Fagata” Fąk. Pojedynkiem, który przyciągnie rzeszę widzów będzie zapewne walka pomiędzy Mają Staśko a Marią „Maszą” Graczykowską.

Prime MMA 4 - wyniki wszystkich walk. Kto wygrał na Prime MMA 26.11.2022?

High League 5 - kolejność walk

Kolejność walk na High League 5 może być ważną informacją dla wielu fanów freak fightów, poneiważ część z nich planuje obejrzenie tylko jednej lub kilku walk. Wcześniejsze poznanie harmonogramu może w dużym stopniu ułatwić im zaplanowanie wieczoru. Kolejność walk na gali High League 5 prezentuje się następująco:

  • Alberto Simao - Paweł 'Tybori' Tyburski MAIN EVENT
  • Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn - Damian Janikowski CO-MAIN EVENT
  • Agata 'Fagata' Fąk - Natalia 'Natsu' Karczmarczyk
  • Maja Staśko - Maria 'Masza' Graczykowska
  • Mateusz 'Muran' Murański - Paweł 'Scarface' Bomba
  • Dawid 'Crazy' Załęcki - Caso 'Psycho' Bakocevic
  • Jakub 'Holak' Krawczyk - Maciej 'Zony' Zoniuk
  • Przemysław 'Sequento' Skulski - Andrzej 'Andrew' Gazda
  • Dawid 'Diables' Porwisiak - Paweł 'Leh' Lehmann