Kto z kim walczy na High League 5? Jakie walki na High League 5 10.12.2022? [KARTA WALK]

2022-11-28 13:14
HIGH League
Autor: HIGH League

Karta Walk na High League 5 robi ogromne wrażenie i z pewnością przyciągnie wielu widzów. W oktagonie zobaczymy znane nazwiska, ale również debiutantów. Nie zabraknie również kobiecych walk. Kto walczy na High League 5? Kogo zobaczymy w oktagonie?

High League 5 - karta walk, zawodnicy, walki, to najważniejsze tematy które interesują internautów. Fani freak fightów zastanawiają się również, kto z kim walczy na High League 5. Nic w tym dziwnego, to ostatnia, w tym roku, gala federacji Malika Montany, która jest niesamowicie wyczekiwana. Karta walk High League 5 zawiera wiele ciekawych nazwisk oraz zestawień. 10 grudnia 2022 będziemy świadkami 10 emocjonalnych pojedynków. Oprócz dobrze znanych zawodników, w oktagonie zobaczymy również debiutantów. Zawalczą mężczyźni oraz kobiety. Na High League 5 pojawią się m.in. Maja Staśko, Agata 'Fagata' Fąk, Maria 'Masza' Graczykowska oraz Natalia 'Natsu' Karczmarczyk. Czeka nas wyjątkowy wieczór, którego nie można przegapić!

High League 5 - bilety. Gdzie kupić i ile kosztują bilety na High League 5?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

High League 5 - zawodnicy

Zawodnicy High League 5 to nie tylko nazwiska znane ze świata freak fightów, ale również debiutanci. Walka wieczoru będzie należała do Alberto Simao i Pawła 'Tybori' Tyburskiego. Jednak to nie wszystko. Fani High League zobaczą jeszcze dziewięć ekscytujących pojedynków. Natalia „Natsu” Karczmarczyk zmierzy się z Agatą „Fagata” Fąk. Pojedynkiem, który przyciągnie rzeszę widzów będzie zapewne walka pomiędzy Mają Staśko a Marią „Maszą” Graczykowską.

Prime MMA 4 - wyniki wszystkich walk. Kto wygrał na Prime MMA 26.11.2022?

High League 5 - kolejność walk

Kolejność walk na High League 5 może być ważną informacją dla wielu fanów freak fightów, poneiważ część z nich planuje obejrzenie tylko jednej lub kilku walk. Wcześniejsze poznanie harmonogramu może w dużym stopniu ułatwić im zaplanowanie wieczoru. Kolejność walk na gali High League 5 prezentuje się następująco:

  • Alberto Simao - Paweł 'Tybori' Tyburski MAIN EVENT
  • Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn - Damian Janikowski CO-MAIN EVENT
  • Agata 'Fagata' Fąk - Natalia 'Natsu' Karczmarczyk
  • Maja Staśko - Maria 'Masza' Graczykowska
  • Mateusz 'Muran' Murański - Paweł 'Scarface' Bomba
  • Dawid 'Crazy' Załęcki - Caso 'Psycho' Bakocevic
  • Jakub 'Holak' Krawczyk - Maciej 'Zony' Zoniuk
  • Przemysław 'Sequento' Skulski - Andrzej 'Andrew' Gazda
  • Dawid 'Diables' Porwisiak - Paweł 'Leh' Lehmann
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze