Kto z Ekipy Friza pierwszy chce mieć dziecko? Będziesz w szoku!

2020-06-01 15:37 JJ
Kto z Ekipy Friza pierwszy chce mieć dziecko? Będziesz w szoku!
Autor: YouTube Wersow Kto z Ekipy Friza pierwszy chce mieć dziecko? Będziesz w szoku!

Friz wraz z Ekipą wyjechali do Los Angeles na początku marca 2020 roku. W związku z tym, że utknęli w Stanach Zjednoczonych przez pandemię koronawirusa, realizują kontent właśnie z Ameryki. W związku z tym na kanale Wersow pojawił się film, w którym Friz, Patecki i Piotrullo odpowiadali na trudne pytania. Jak im poszło? Kto z Ekipy pierwszy chce mieć dziecko? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz, Wersow, Patec, Marcysia, Tromba, Mini Majk, Poczciwy Krzychu, Kasia, Wujek Łuki, ekipa montażystów i operatorów, a także asystenci influencerów od marca 2020 roku są w Los Angeles w dzielnicy Tarzania. To właśnie tam realizowany jest kontent na kanały wszystkich gwiazd Ekipy. Ostatni film, który pojawił się u Wersow na kanale wywołał ogromne emocje wśród fanów całego teamu Friza. Karol, Kuba i Piotrek odpowiadali na pytania Weroniki. Jedno z pytań dotyczyło, który z nich chciałby mieć pierwszy... dziecko.

Friz chce mieć pierwszy dziecko?

Weronika Sowa, która posiada swój własny kanał Wersow, postanowiła przepytać Pateca, Friza i operatora Piotrulla. Nie zabrakło kontrowersyjnych pytań pod tytułem pierwszy poważny pocałunek, czy co podoba się chłopakom w kobietach. Weronika zapytała również, kto według nich będzie pierwszy miał dziecko. Patec i Piotrek wskazali Friza, jednak po kilku minutowej wymianie zdań padło na najbardziej ułożonego mężczyznę w Ekipie, czyli na Piotrulla.

Ekipa w Los Angeles - jak długo zostaną w USA?

W związku z pandemią koronawirusa, Ekipa Friza została uwięziona w Stanach Zjednoczonych. Ich pobyt przedłużył się z jednego, do trzech miesięcy. Kiedy wrócą do Polski? Najprawdopodobniej w momencie odmrożenia lotów międzynarodowych.

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze