Kto wygrał Must Be The Music 5? Sprawdź, jak Szumlas i Zaborski podbili serca wszystkich! [VIDEO]

2013-05-13 13:21

Szumlas i Zaborski - to zwycięzcy piątej edycji muzycznego talent show Must Be The Music. Czym podbili serca jurorów i publiczności? Sprawdź na Eska.pl!

Szumlas i Zaborski to duet młodych muzyków, którzy od początku byli faworytami piątej edycji Must Be The Music. Na etapie castingów wykonali swój autorski kawałek - Emotions, a następnie, namówieni przez jurorów, jedną z piosenek Amy Winehouse - Valerie. Jurorzy rozpływali się w zachwytach. Łozo uznał Emotions za genialny numer, a Adam Sztaba pochwalił wrażliwość chłopaków i zauważył, że nareszcie pojawił się kandydat na finał.

>>> Kim są Szumlas i Zaborski?

Okazało się, że Kuba i Piotr podbili nie tylko serca jurorów, ale także publiczności - to oni zgarnęli w finale najwięcej smsów od widzów, dzięki czemu zdobyli 100 000 złotych i możliwość występu na festiwalu TOPtrendy.

Sprawdź, za co wszyscy kochają Kubę Zaborskiego i Piotra Szumlasa - na Eska.pl!

Valerie (Amy Winehouse cover)EmotionsI Follow Rivers (Lykke Li cover)Nie czytałeś jeszcze?

>>> Już dziś premiera Children Of Midnight - Robert M! Odkrywaj nowy kawałek już teraz! Premiera tylko w Gorącej 20 i na ESKA.pl! [VIDEO YouTube]

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze