Kto wygra The Voice Senior 2023? Internauci nie mają wątpliwości i wskazują nazwisko!

i

Autor: Screen z TVP VOD: The Voice Senior 4, Półfinał odc. 2

Kto wygra The Voice Senior 2023? Internauci nie mają wątpliwości i wskazują nazwisko!

2023-02-18 20:19

Już 18.02.2023 widzowie The Voice Senior w końcu będą mogli obejrzeć finałowy odcinek programu. Na ten moment czekał każdy, zmierzą się najlepsi z najlepszych. Internauci mają już swojego faworyta, który według nich powinien wygrać 4. sezon show. Które nazwisko wskazują? Kto jest według nich najprawdopodobniejszym kandydatem na zostanie najlepszym głosem pośród seniorów?

The Voice Senior dostarczało nam ogromnych emocji od kilku miesięcy. Widzowie przywiązywali się do uczestników, wybierali swoich faworytów, wzruszali się, smucili. W końcu nadchodzi moment, na który oczekiwali wszyscy. W najbliższą sobotę fani będą mogli obejrzeć finałowy odcinek, w którym wystąpią najlepsi z najlepszych. Choć każdy z seniorów może się poszczycić niebywałym talentem, jeden z nich musi wyróżnić się na tyle, aby uzyskać tytuł najlepszego głosu w Polsce. Internauci mają mocne podejrzenia, kto wygra 4. edycję show muzycznego. Kogo typują na zwycięzcę? Odpowiedź znajdziecie pod wideo!

Tomasz Szczepanik wyrzucił go z The Voice Senior. Powiedział wprost, co myśli o jego decyzji

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?
Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

The Voice Senior - kto wygra?

Choć finałowy odcinek The Voice Senior wciąż jest przed nami, internauci nie mają wątpliwości, kto według nich powinien zwyciężyć. Faworytem jest Zbigniew Zaranek - członek zespołu trash metalowego Kreon. Trenerką mężczyzny została Maryla Rodowicz. Fani nie szczędzą mu pozytywnych komentarzy, zresztą trudno się im dziwić. Ma głos porównywalny do największych, polskich gwiazd. Jego ostatnim występem zachwycony był Piotr Cugowski, który wprost powiedział, co uważa na temat utalentowanego wokalisty.

Na scenie The Voice Senior wylały się łzy. Ta decyzja zszokowała uczestniczkę!

Twój głos jest kompletnie poza skalą i tą skalę masz niebywałą. W ogóle nie wiem, jakim cudem do tej pory nie było o tobie słychać - podsumował Piotr Cugowski.

Musi wygrać finał. Jest niesamowitym i wspaniałym człowiekiem. Oby nie było przekrętu i taką mam nadzieję. Tylko On zasługuję na Finał i wszyscy o tym wiedzą - napisano pod jego występem.

p. Zbigniew występuje w telewizji polskiej regularnie... średnio co 10 lat :). Mam nadzieje że wygrasz chłopie ten program bo głos masz niesamowity w dodatku potrafisz odnaleźć się w różnych gatunkach muzycznych, ponadto jesteś bardzo ciepłym i skromnym człowiekiem. Pamiętam jak rozmawialiśmy kiedyś razem przed Waszym koncertem z grupą Kreon w Rzeszowie, bardzo miło to wspominam, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!!! - wyznał jeden z fanów.

Poziom wokalny tego Pana jest ogromnie wysoki, kandydat na wygraną - podsumowała jedna z użytkowniczek YouTube.

Głos na zwycięstwo! Każde wykonanie to majstersztyk - dodano.

Uczestnik o Zbigniewie Zaranku

Nie tylko jurorzy i widzowie są zachwyceni talentem Zbigniewa Zaranka. Jeden z uczestników, który odpadł w półfinale wyznał, że dla niego od samego początku programu faworytem jest członek zespołu Kreon.

Życzę Zwycięstwa wszystkim uczestnikom pozostałym w programie, chociaż dla mnie od początku programu faworytem jest Zbigniew Zaranek - napisał Andrzej Kubacki.

Sonda
Zbigniew Zaranek zostanie zwycięzcą The Voice Senior?
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fandrzej.kubacki.79%2Fposts%2Fpfbid0jMM2ttie74PLxe4RUGMxMpyVrp8vcprEHef6vUWdU1y4bZTpYLrZJB5z2faip33Jl&show_text=true&width=500" width="500" height="266" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE