Tomasz Kammel Opole 2022

i

Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Kto prowadzi Opole 2022? Prowadzący to doskonale znane gwiazdy!

2022-06-14 16:48

Kto poprowadzi Festiwal Opole 2022? To już 59. edycja jednego z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Święto muzyki powraca po dwóch latach przerwy, a na scenie zobaczymy największe gwiazdy, które wyśpiewają swoje przeboje. Kto w tym roku poprowadzi festiwal? Odpowiadamy!

Festiwal Opole 2022 zapowiada się niezwykle emocjonująco! Na widzów czekają aż cztery dni znakomitej zabawy w gronie popularnych artystów. Wydarzenie rozpocznie się już w piątek 17 czerwca i potrwa do poniedziałku 20 czerwca 2022. Wszystkie koncerty odbędą się w opolskim Amfiteatrze, a gwiazdą tegorocznego festiwalu będzie świętująca 50. urodziny Justyna Steczkowska. Widzowie zobaczą występy popularnych polskich artystów, m.in. Maryli Rodowicz, Golec uOrkiestra, Sławomira, Piersi, i Zakopower. Na festiwalu nie zabraknie też "Premier" - gdzie 10 wykonawców zawalczy o nagrodę im. Karola Musioła oraz "Debiutów", podczas których wystąpią m.in. Kaja Gniecioszek, Anna Gnatowicz, czy Wiktor Kowalski. Kto w tym roku poprowadzi jedną z najważniejszych muzycznych imprez? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Festiwal Opole 2022 PROGRAM - kto wystąpi? Mamy dokładną rozpiskę!

Ten kawałek powstał 30 lat temu. TERAZ TO HIT | ESKA XD - Ale to już było! #36

Festiwal w Opolu 2022 - prowadzący

W tym roku prowadzących festiwal w Opolu będzie kilku. Każdego dnia publiczność będzie zabawiał Tomasz Kammel. Pojawi sie na jednej scenie z Markiem Sierockim, Małgorzatą Tomaszewską, Agnieszką Oszczyk i Karolina Pajączkowską. To dopiero początek listy, bo prowadzących będzie jeszcze więcej! O dobra atmosferę zadba też Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Katarzyna Żak, Robert Rozmus oraz Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Pełną rozpiskę - czyli kto, kiedy i co dokładnie poprowadzi, znajdziecie poniżej:

Piątek 17.06.2022

  • "Od Opola do Opola: Wielkie Gwiazdy! Legendarne Przeboje!" - Tomasz Kammel, Marek sierocki, Małgorzata Tomaszewska
  • "Folkowe Opoole" - Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Sobota 18.06.2022

  • "Premiery" - Tomasz Kammel, Agnieszka Oszczyk
  • "Debiuty" - Ida Nowakowska, Tomasz Wolny

Niedziela 19.06.2022

  • "Tych lat nie odda nikt - 70 lat Telewizji" - Tomasz Kammel, Karolina Pajączkowska
  • "To już lato! - czyli wakacyjne, opolskie przeboje" - Robert Rozmus, Katarzyna Żak
Sonda
Będziesz oglądać Festiwal Opole 2022?