Kto prowadzi Opole 2022? Prowadzący to doskonale znane gwiazdy!

2022-06-14 16:48
Tomasz Kammel Opole 2022
Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Kto poprowadzi Festiwal Opole 2022? To już 59. edycja jednego z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Święto muzyki powraca po dwóch latach przerwy, a na scenie zobaczymy największe gwiazdy, które wyśpiewają swoje przeboje. Kto w tym roku poprowadzi festiwal? Odpowiadamy!

Festiwal Opole 2022 zapowiada się niezwykle emocjonująco! Na widzów czekają aż cztery dni znakomitej zabawy w gronie popularnych artystów. Wydarzenie rozpocznie się już w piątek 17 czerwca i potrwa do poniedziałku 20 czerwca 2022. Wszystkie koncerty odbędą się w opolskim Amfiteatrze, a gwiazdą tegorocznego festiwalu będzie świętująca 50. urodziny Justyna Steczkowska. Widzowie zobaczą występy popularnych polskich artystów, m.in. Maryli Rodowicz, Golec uOrkiestra, Sławomira, Piersi, i Zakopower. Na festiwalu nie zabraknie też "Premier" - gdzie 10 wykonawców zawalczy o nagrodę im. Karola Musioła oraz "Debiutów", podczas których wystąpią m.in. Kaja Gniecioszek, Anna Gnatowicz, czy Wiktor Kowalski. Kto w tym roku poprowadzi jedną z najważniejszych muzycznych imprez? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Festiwal Opole 2022 PROGRAM - kto wystąpi? Mamy dokładną rozpiskę!

Ten kawałek powstał 30 lat temu. TERAZ TO HIT | ESKA XD - Ale to już było! #36

Festiwal w Opolu 2022 - prowadzący

W tym roku prowadzących festiwal w Opolu będzie kilku. Każdego dnia publiczność będzie zabawiał Tomasz Kammel. Pojawi sie na jednej scenie z Markiem Sierockim, Małgorzatą Tomaszewską, Agnieszką Oszczyk i Karolina Pajączkowską. To dopiero początek listy, bo prowadzących będzie jeszcze więcej! O dobra atmosferę zadba też Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Katarzyna Żak, Robert Rozmus oraz Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Pełną rozpiskę - czyli kto, kiedy i co dokładnie poprowadzi, znajdziecie poniżej:

Piątek 17.06.2022

  • "Od Opola do Opola: Wielkie Gwiazdy! Legendarne Przeboje!" - Tomasz Kammel, Marek sierocki, Małgorzata Tomaszewska
  • "Folkowe Opoole" - Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Sobota 18.06.2022

  • "Premiery" - Tomasz Kammel, Agnieszka Oszczyk
  • "Debiuty" - Ida Nowakowska, Tomasz Wolny

Niedziela 19.06.2022

  • "Tych lat nie odda nikt - 70 lat Telewizji" - Tomasz Kammel, Karolina Pajączkowska
  • "To już lato! - czyli wakacyjne, opolskie przeboje" - Robert Rozmus, Katarzyna Żak
Sonda
Będziesz oglądać Festiwal Opole 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze