Kto następny odejdzie z Teamu X? Internauci mają swoje przeczucia!

2021-10-22 10:16
Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!
Autor: Daniel Szura

Czarne chmury wiszą ostatnio nad youtuberami z Teamu X. To wszystko przez informację, o odejściu z ekipy jednego youtubera Karola Pieszko. Teraz internauci nie pozostawiają na temacie suchej nitki i uważają, że Team X rozpadnie się całkowicie. Kto ich zdaniem odejdzie w najbliższym czasie z projektu? Będziecie w szoku!

Kto następny odejdzie z Teamu X? Czy projekt rozpadanie się całkowicie? Internauci mają swoje przeczucia, kto niebawem odejdzie z popularnego projektu. Team X liczył do tej pory aż ośmiu członków. W skład youtuberskiej ekipy pod wodzą Natsu, wchodzili Patrycja Mołczanow, Monika Kociołek, Julia Żugaj, Czaro Nykiel, Karol Pieszko, Maciej Ejsmont, a także Leksiu. Niestety ich fani dowiedzieli się niedawno o odejściu Karola Pieszko z Teamu X i z tego powodu bardzo się zasmucili. To skłoniło ich do głębszych rozmyśleń i w większości twierdzą, że drugi skład pomimo sukcesu i gromadzenia milionowych odsłon pod materiałami i tak się rozpadnie - podobnie jak było to z pierwszym teamem, który zamieszkał w ogromnej willi pod Warszawą. Oliwy do ognia dodał jeszcze ogłoszony casting do Teamu X, który wyłoni najnowszego domownika i nową gwiazdę internetu.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami

Team X 2 - kto następny odejdzie z projektu?

Internauci mają swoje przeczucia, kto następny odejdzie z Teamu X. W komentarzach zamieszczanych nie tylko na Instagramie, ale także na YouTube, typują że następna z Domu X odejdzie Julia Żugaj i jej chłopak Sheo, czyli Maciej Ejsmont. Oprócz tego obstawiają, że z projektu odejdzie również Natalia Kaczmarczyk, która przypomnijmy mieszka w willi jeszcze od czasów pierwszego youtuberskiego składu. Co ciekawe, Natsu założyła niedawno własną działalność, a o swoim nowym kroku w przód zaczęła powoli informować swoich fanów. Oprócz tego influencerka była gościem w cyklu Sylwestra Wardęgi - Piesłuchanie, gdzie zdradziła że najpewniej to ona odejdzie następna z Teamu X. Czy rzeczywiście tak będzie? Czas pokaże.

Sonda
Team X 2 - kto następny odejdzie z projektu?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze