Kto jest twoim Mikołajem? O co chodzi w nowej zabawie Radia ESKA?

2019-11-27 15:01 RW
Kto jest twoim Mikołajem - o co chodzi w nowej zabawie Radia ESKA?
Autor: Kto jest twoim Mikołajem? Kto jest twoim Mikołajem - o co chodzi w nowej zabawie Radia ESKA?

Święta to czas radości, uśmiechu, a to wszystko m.in za sprawą prezentów. Załóżcie czerwoną czapkę, przyklejcie sobie siwą, gęstą brodę i obdarujcie swoich najbliższych wyjątkowymi prezentami! Nasza zabawa: Kto jest Twoim Mikołajem? powróciła! Jak się zgłosić? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl!

Gdy na szybach pojawił się pierwszy mróz. Gdy dni są coraz krótsze i szybciej robi się ciemno. Gdy tylko rozpoczęło się ostateczne odliczanie do Bożego Narodzenia. Pędzimy z pomocą, gdy szukacie sposobu na wyjątkowe obdarowanie bliskiej i ważnej dla was osoby. Nasza świąteczna zabawa powróciła na antenę Radia ESKA! Aby zwyciężyć, musicie znać odpowiedź na jedno pytanie: Kto jest Twoim Mikołajem? Nasi najbliżsi zasługują na wszystko, co najlepsze, a ESKOWY Mikołaj chętnie się tym zajmie! Jak się zgłosić do nowej zabawy Radia ESKA? Zasady są banalnie proste!

Weźcie udział w zabawie Kto jest Twoim Mikołajem?, napiszcie co i komu chcecie podarować, a my zajmiemy się resztą! A sam Kochany Mikołaju zgarnij zestaw JUNIOR BOX od PLAY z SAMSUNG Galaxy A10 i słuchawkami SONY MDR-ZX110 w prezencie!
 

Najnowsze