Kto jest agentem w Agent Gwiazdy 4?

2019-04-24 13:37
Uczestnicy Agent Gwiazdy 4
Autor: TVN/Piotr Filutowski

Program Agent Gwiazdy od samego początku budzi wiele emocji i przyciąga przed telewizory wielu widzów. Program polega na tym, że wśród uczestników, którymi są gwiazdy, ukryty jest agent. Ma on za zadanie grać tak, aby kwota pieniędzy, którą grupa może zarobić w ekstremalnych zadaniach, była jak najniższa. 27 lutego 2019 premierę będzie miał 4 sezon programu. Kto tym razem jest agentem?

Kto jest agentem w Agent Gwiazdy 4? To pytanie, jakie zadaje sobie każdy fan programu. Najnowsza edycja programu rozgrywa się na Wyspach Kanaryjskich, więc od początku programu nie brakuje przepięknych widoków. Właśnie w takich warunkach przygodę rozpoczęło czternaścioro uczestników. Od kilku tygodni muszą oni mierzyć się ze swoimi największymi słabościami. Kto tym razem jest agentem?

Zobacz: Agent - Gwiazdy 4: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy emisja programu TVN?

Agent Gwiazdy 4: kto jest agentem?

W czwartej edycji show Agent Gwiazdy 4, biorą udział: Katarzyna Wołejnio, Agata Nizińska, Michał Koterski, Aleksander Doba, Andrzej Gołota, Maria Sadowska, Edyta Górniak, Krystyna Czubówna, Angelika Mucha, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Mariola Gołota, Viktor Mrozik oraz Viola Kołakowska. Która gwiazda okaże się agentem? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze