KSW 45 - Popek w Londynie! Z kim walczy na KSW 6.10.2018?

2018-06-18 14:11
KSW 45 - Popek w Londynie! Z kim walczy na KSW 6.10.2018?
Autor: fot. WBF / Polsat KSW 45 - Popek w Londynie! Z kim walczy na KSW 6.10.2018?

Popek wraca do klatki na KSW 45! Z kim i kiedy walczy samozwańczy król Albanii w Londynie? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

KSW 45 - Popek w Londynie będzie jednym z głównych bohaterów. Raper powraca do okrągłej klatki po porażce, jaką odniósł w grudniu 2017 w starciu z Tomaszem Oświecińskim. Jego fani liczą, że był to wypadek przy pracy i samozwańczy król Albanii udowodni to, pokazując świetną formę przy okazji zbliżającej się gali. Z kim walczy Popek na KSW w Londynie? Oficjalnie rywala jeszcze nie znamy, ale mamy kilka potencjalnych nazwisk jego przeciwników. 

KSW 45 Popek - z kim walczy?

Popek w KSW nie może się pochwalić świetnymi wynikami. Do tej pory przegrał dwa z trzech pojedynków i z pewnością kluczowy dla losów jego kariery w federacji będzie pojedynek na Wembley. Z kim będzie walczyć Popek na KSW 6.10.2018? Rywalem na pewno nie będzie Akop Szostak, debiutant w KSW. Sam zawodnik i współwłaściciel federacji zaprzeczył doniesieniom, jakoby miał walczyć z Pawłem Mikołajuwem.

Internauci sporo mówią o tym, że Popek miałby walczyć z Tomaszem Oświecińskim. Rewanż byłby wyjątkowym wydarzeniem, jednak wydaje się, że organizatorzy będą chcieli doprowadzić do niego w trakcie gali zorganizowanej w Polsce. Według kibiców mógłby walczyć z Tyberiuszem Kowalczykiem lub Martinem Chudejem. O tym, z kim walczy Popek na KSW 45 wkrótce się przekonamy.

KSW 45 - WALKI, KARTA WALK. Kto walczy 6.10.2018 na KSW w Londynie?

Autor: brak danych

  KSW 45 - walki rozgrzeją wszystkich kibiców! Karta walk i zawodnicy, którzy pojawią się w oktagonie to jedne z ważniejszych informacji, jeśli chodzi o kolejną galę największej federacji MMA w Europie. Kto walczy na KSW 45? Karta walk do sprawdzenia

KSW 45 już 6 października w Wembley Arena. W karcie walk zobaczymy m.in. Damiana Janikowskiego, Popka, Akopa Szostaka oraz Scotta Askhama.

Najnowsze