KSW 44 - Pudzianowski vs Bedorf na KSW w Gdańsku 9.06.2018! [KARTA WALK KSW 44]

2018-04-10 12:38
KSW 44 - Pudzianowski vs Bedorf na KSW w Gdańsku 9.06.2018! [KARTA WALK KSW 44]
Autor: fot. mat. prasowe KSW KSW 44 - Pudzianowski vs Bedorf na KSW w Gdańsku 9.06.2018! [KARTA WALK KSW 44]

Walka Pudzianowski vs Bedorf na KSW 44 w Gdańsku już 9 czerwca 2018! O hitowym pojedynku więcej dowiecie się na ESKA.pl

KSW 44 - Pudzianowski vs Bedorf na KSW w Gdańsku 9.06.2018! Hitowe i od dawna oczekiwane starcie w królewskiej kategorii wagowej pomiędzy będzie walką wieczoru gali KSW 44 w Ergo Arenie. Najsilniejszy człowiek świata i były mistrz KSW, 9 czerwca zmierzą się w hali położonej na granicy Gdańska i Sopotu, w starciu, które może wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu w wadze ciężkiej.

KSW 44 - Pudzianowski vs Bedorf 

Karol Bedorf to najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej w historii KSW. Szczecinianin od stycznia 2012 roku był niepokonany w ośmiu kolejnych pojedynkach. Reprezentant Berserkers Team wygrał między innymi z Davidem Olivą i Olim Thompsonem, czym zapracował sobie na starcie o tytuł królewskiej kategorii wagowej. Na KSW 24: Starcie Gigantów Bedorf wszedł do ringu z Pawłem Nastulą i wygrał z legendą sztuk walki nad Wisłą przez nokaut w drugiej rundzie. Podopieczny Piotra Bagińskiego siedział na tronie wagi ciężkiej przez ponad 3 lata i bronił pasa w starciach z Rollesem Gracie, Michałem Kitą oraz Jamesem McSweeneyem. Dopiero Fernando Rodrigues Jr znalazł sposób na Bedorfa i odebrał mu tytuł na KSW 37: Circus of Pain.

KSW 44 - ZAWODNICY, KIEDY, GDZIE, BILETY

Autor: brak danych

  KSW 44 - zawodnicy, data, miejsce, bilety, to najważniejsze informacje jeśli chodzi o wszystkie gale tej federacji. Z myślą o kibicach podrzucamy je na ESKA.pl! Gdzie i kiedy KSW 44? Walki na pewno rozgrzeją wszystkich przed telewizorami oraz w hali. Właśnie na KSW 44 Pudzianow

Mariusz Pudzianowski debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Od tamtej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w białym ringu i okrągłej klatce KSW między innymi Boba Sappa, Seana McCorkle'a, Oliego Thompsona, Pawła Nastulę, Rollesa Gracie, Popka Monstera i Tyberiusza Kowalczyka. Ostatnio, na KSW 40 w Dublinie „Pudzian” zmierzył się z mocno bijącym Jayem Silvą i pokazał, że wciąż jest w stanie robić spore postępy w swojej grze. Po trzech rundach wyniszczającego boju z zawodnikiem z Angoli, zawodnik z Białej Rawskiej mógł cieszyć się z wygranej na kartach punktowych.

(informacja prasowa Accredito.com)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze