KSW 41: Pudzianowski - Bedorf starciem roku?

i

Autor: fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER (EAST NEWS) Pudzianowski - Bedorf na KSW 41?

KSW 41: Pudzianowski - Bedorf starciem roku?

2017-05-30 15:40

Pudzianowski - Bedorf to walka na KSW? Kibice bardzo by chcieli zobaczyć te starcie. Kto jeszcze tego chce? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Pudzianowski - Bedorf to walka na KSW 41? Chcą tego fani MMA, którzy jednocześnie są przekonani, że zobaczyliby niesamowite widowisko. Co najważniejsze, oprócz kibiców, zainteresowany starciem jest sam Karol Bedorf! Siedząc tuż przed klatką zauważył u strongmana ogromny postęp, rodem rasowego zawodnika Mieszanych Sztuk Walki. Napisał o tym na swoim profilu w serwisie Facebook.  

Pudzianowski - Bedorf: walka

Na pomysł walki wpadł Karol Bedorf, który chwilę po KSW 39 opublikował post podsumowujący galę na Narodowym. Były mistrz wagi ciężkiej napisał: - Pudzian vs Tyberian - pierwszy raz w życiu oglądałem walkę strongmana, który walczy jak rasowy zawodnik MMA... Pudzian zrobił ogromny postęp i rozwinął skrzydła w tym sporcie... byłoby dla mnie wielka przyjemnością, gdybym mógł skrzyżowac z nim rekawicę w niedalekiej przyszłości. Brawo #Mariusz #Pudzianowski - Szacun. Chęć zobaczenia takiego starcia poparli internauci! W najbliższych miesiącach się przekonamy czy faktycznie będzie to możliwe.

Strachu z Pitbulla to rywal Popka na KSW 41?! Kim jest?

Autor: brak danych

KSW 41 - Popek zna swojego rywala, co zdradził podczas spotkania z mediami tuż po gali KSW na Narodowym. Samozwańczy Król Albanii przyznał, że nie będzie to zawodnik na miarę Mariusza Pudzianowskiego czy Marcina Różalskiego.

Karol Bedorf na KSW 39 miał stanąć w klatce z Michałem Kitą. Z powodu kontuzji odniesionej na treningu musiał poddać się pilnemu zabiegowi, a co za tym idzie zrezygnować z walki. W walce zastąpił go Michał Andryszak, który pokonał swojego rywala w minutę.