KSW 41 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY

i

Autor: fot. YouTube.com/KSW SCREEN Z FILMU NA YOUTUBE KSW 41 - Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

KSW 41 - BILETY, ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE

2017-10-27 19:04

KSW 41 będzie wyjątkowym wydarzeniem! Gdzie i kiedy odbędzie się kolejna gala? Szczegóły przedstawiamy na ESKA.pl

KSW 41 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY to podstawowe informacje jeśli chodzi o kolejną galę Federacji, za którą odpowiada Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Po raz kolejny organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. W trakcie wielkiej gali zobaczymy m.in. elektryzującą walkę Popka z Tomaszem Oświecińskim! Będzie się działo!

KSW 42 w Łodzi - BILETY, KARTA WALK, DATA

Autor: brak danych

  KSW 42 w Łodzi - BILETY, KARTA WALK, DATA odkrywamy na ESKA.pl. Po prawie pięciu latach od ostatniej gali w Łodzi, federacja KSW zorganizuje kolejne wydarzenie w drugiej największej hali w Polsce - Atlas Arenie. Kiedy odbędzie się KSW 42? Największe gwiazdy lidera europejskiego

KSW 41 - DATA, MIEJSCE

Kiedy jest KSW 41? Oficjalną datę poznaliśmy na początku października! I już wiemy, że gala odbędzie się dzień przez wigilią Bożego Narodzenia, 23 grudnia. Miejscem wyjątkowego wydarzenia będzie Spodek w Katowicach!

KSW 41 - BILETY

Bilety na KSW 41 są już dostępne, ale rozchodzą się w szybkim tempie. Kupicie je na stronie ebilet.pl - najtaniej za 150 zł, a najdrożej za 300 zł. 

KSW 41 - ZAWODNICY

Kto będzie walczyć na KSW 41? Na tę chwilę na karcie walk znaleźli się: Borys Mańkowski, Artur Sowiński oraz Kleber Koike Erbst, Tomasz Oświeciński, który zmierzy się w debiucie KSW z Popkiem. Kolejnych zawodników poznacie wkrótce na ESKA.pl!

KSW 40 - KARTA WALK. Kto walczy w Dublinie 22.10.2017?

Autor: brak danych

  KSW 40 - kto walczy w Irlandii? Lista zawodników jubileuszowej gali w Dublinie do sprawdzenia na ESKA.pl. Wiele osób liczy, że zobaczy świetne starcia na KSW 40. Walki na pewno oglądać będzie komplet publiczności, bo bilety rozchodzą się w błyskaw