KSW 40 w Dublinie?

i

Autor: screen YouTube/KSW KSW 40 w Dublinie?

KSW 40 w Dublinie? Znamy kolejne szczegóły gali

2017-06-27 13:41

KSW 40 w stolicy Irlandii? Współzałożyciej federacji KSW Maciej Kawulski zdradził kilka szczegółów dotyczących miejsca i daty kolejnej gali. 

KSW 40 w Dublinie? Maciej Kawulski był jednym z gości programu Klatka po Klatce, gdzie prowadzącym Arturowi Mazurowi i Marcinowi Wrzoskowi zdradził kilka szczegółów dotyczących miejsca i terminu KSW 40. Współzałożyciel federacji KSW przyznał, że wraz z Martinem Lewandowskim biorą pod uwagę trzy miejsca na organizację kolejnej gali. Jednym z nich jest hala The 3Arena w Dublinie. Pozostałe miejsca nie są znane, ale Maciej Kawulski powiedział, że rozważają także inne miejsce za granicą. Nie wykluczają także organizacji gali w Polsce. 

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY >>

KSW 40 - kiedy?

Współzałożyciel KSW uchylił rąbka tajemnicy, że termin gali KSW 40 to początek roku szkolnego, najprawdopodobniej początek października. Ponadto Kawulski zdradził, że marzy mu się, aby Marcin Różal Różalski wrócił do klatki na chociaż jeszcze jedna walkę. W ten sposób mógłby oficjalnie pożegnać się ze swoimi fanami i zakończyć karierę.

Jeszcze zanim rozpocznie się kolejne KSW, na eskaGO obejrzyjcie produkcję Fight Night! Piękna zawodniczka sztuk walki na nielegalnych ringach mierzy się z osiłkami dwa razy większymi od siebie. Czy poradzi sobie jak mistrzowie KSW?

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala

Autor: brak danych

  KSW 39 na Narodowym było dla Popka być albo nie być w polskim MMA. Popek Monster przepracował ciężko ostatnie trzy miesiące, co było widać podczas walki z Robertem Burneiką. Paweł Mikołajuw potrzebował zaledwie 45 sekund na znokautowanie Hardkorowego Koksa. Jak sam przyznał w