KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]

2016-05-24 18:14
KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube/KrólAlbaniiTV zdjęcie z filmu WRACAM I WALCZĘ W KSW !!!

Kiedy Popek wystąpi na KSW? Z kim będzie walczyć raper z Gangu Albanii? Czy to prawda, że otworzy KSW 35 w Gdańsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

KSW 35 - Popek będzie walczyć? Jeśli tak, to kiedy walka rapera z Gangu Albanii? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl. O tym, że Popek wraca do MMA wiedzieliśmy już 20 maja 2016 roku, kiedy to artysta umieścił w sieci wideo z taką informacją. Całej sytuacji pikanterii dodał Maciej Kawulski, który opublikował zdjęcie, na którym w tle jest plakat gali. Mało tego przedstawiciel organizacji w opisie fotografii napisał: "Król we właściwym miejscu".

>> KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

KSW - kiedy Popek na gali?

Walka Popka na KSW byłaby jedną z największych sensacji w sporcie. Na razie jednak do rzekomo potwierdzonych informacji należy podchodzić z dużym dystansem. Wiemy już, że do tej pory żaden oficjalny kontrakt nie został jeszcze podpisany. Nadzieją dla fanów są słowa organizatora gali, Macieja Kawulskiego. W wywiadzie dla WP.pl oficjalnie potwierdził, że trwają rozmowy na temat tego, by Popek bił się w KSW. Do tego jednak potrzebne jest sprawdzenie kondycji muzyka. Co do KSW 35 w Gdańsku tu również mamy pewną informację. Otóż Paweł Rak nie zaśpiewa na otwarcie gali!

Przypomnijmy, że Popek ma już na swoim koncie walki w ramach MMA. W 2008 roku pod pseudonimem Popek Rak toczył pojedynki na terenie Wielkiej Brytanii. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa i jedną porażkę. To właśnie po ostatnim pojedynku fani rapera zrobili wielkie zamieszanie, demolując halę. Tamtejsza organizacja zakazała członkowi Gangu Albanii walk na terenie Wysp.

 

>>> Rozbójnik Alibaba nowa płyta 2016 - Grand Hotel. Fani mają życzenia! [TOP 5]

RW

Jeżeli kochacie sporty walki i czekacie na pojedynki Popka, już dziś obejrzyjcie darmowy film Fight Night na eskaGO. Piękna zawodniczka taekwondo na nielegalnych ringach mierzy się z osiłkami dwa razy większymi od siebie. Czy poradzi sobie jak mistrzowie KSW?

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze