KSW 34: transmisja online i w TV za darmo? Sprawdź, gdzie obejrzeć KSW 34 bez płacenia!

2016-03-05 16:55

KSW 34: online i na żywo w telewizji 5.03.16 to szansa na zobaczenie najlepszych polskich zawodników MMA. Na ESKA.pl znajdziecie stream do transmisji KSW 34, jednak nie będzie on za darmo! Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walki na Torwarze w dobrej jakości!

KSW 34: transmisja online i w TV za darmo 5.03.16? Czy to na pewno jest możliwe? Od razu informujemy, że nie mamy dobrych informacji dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć obraz z walk najlepszych zawodników MMA. Stream live KSW 34 bez płacenia nie będzie dostępny! Jednak dobrą informacją jest to, że wykupując jeden pakiet zobaczymy wszystkie starcia! Mało tego link do relacji z warszawskiego Torwaru dostępny będzie w HD bez zacinania!

>>> KSW 34: karta walk. Karol Bedorf na KSW w Warszawie! Kto jeszcze? Zawodnicy na Torwarze

KSW 34: transmisja online 5.03.16

KSW 34 transmisja live, co kilka miesięcy dostarcza nam pozytywnych wrażeń i ogromnych emocji. Pierwsza w 2016 roku gala organizacji, odbędzie się w sobotę, 5 marca. Nie znajdziecie darmowego obrazu z walk, które odbędą się na warszawskim Torwarze. Jedyny stream gwarantuje internetowa platforma ipla.tv i strona organizatora kswtv.com. Prawdopodobny koszt transmisji w HD bez zacinania wynosi 40 zł.

KSW 34: TV za darmo

Niespodzianką jest, że gala KSW 34 bez płacenia będzie dostępna! Obraz z walk na warszawskim Torwarze zobaczymy na antenie otwartego Polsatu i Polsatu Sport. Początek gali 5 marca 2016 już o 20:05.

>>> KSW 34: kiedy i gdzie oglądać online i w TV? Transmisja walki Mańkowskiego i Nerkuna

>>> Włodarczyk - Brudow: gdzie oglądać transmisje w TV i online na żywo walkę Diablo 4.03.?

Gala KSW 34 coraz bliżej. Zobacz, co działo się na lutowej gali MMA na Torwarze - 13 walk w formule MMA, międzynarodowe towarzystwo i dopingujący Mamed Khalidov!

 

Najnowsze