KSW 33: piosenka na otwarcie gali. Anna Karwan i Matheo w remiksie Alei Gwiazd

2015-12-23 13:42

Gala KSW 33 odbyła się w Krakowie 28 listopada 2015 roku. Na otwarcie gali została przygotowana specjalna piosenka, którą wykonała Anna Karwan i Matheo. Teraz muzycy efekt swojej pracy zaprezentowali w sieci. Nowej wersji przeboju Aleja Gwiazd możecie posłuchać na ESKA.pl.

Gala KSW 33 odbyła się 28 listopada w Tauron Arenie w Krakowie. Najbardziej emocjonującą walką wieczoru było stracie dwóch przyjaciół: Mameda Khalidova z Michałem Materlą, które wygrał Khalidow zostając mistrzem KSW w wadze średniej.

KSW 33: piosenka na otwarcie gali

Matheo we współpracy z federacją KSW zaprezentował remiks utworu Zdzisławy Sośnickiej, stworzonego specjalnie na potrzeby otwarcia gali KSW 33. Piosenka przygotowana na KSW 33 to Aleja Gwiazd. Utwór w zupełnie nowej odsłonie zaśpiewała Anna Karwan. Matheo po raz kolejny wziął na warsztat nieśmiertelny utwór, który zapisał się w historii polskiej muzyki rozrywkowej i nadał mu zupełnie nową, bardziej nowoczesną oprawę.


KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze