Księżna Kate rodzi?! W oczekiwaniu na Royal Baby 2 playlista z relaksującą muzyką dla Kate Middleton [VIDEO]

2015-05-02 13:29
Kate Middleton rodzi
Autor: bulls Kate Middleton - poród tuż tuż

Księżna Kate zaczyna rodzić? Wokół szpitala St. Mary wzmożono ochronę. Czy to oznacza, ża akcja porodowa Royal Baby 2 rozpoczęła się na dobre? W oczekiwaniu na królewskiego potomka mamy playlistę z muzyką relaksującą - specjalnie dla Kate Middleton ;) 

Kate Middleton rodzi? Wokół szpitala St. Mary w Lodnynie zauważono wzmożony ruch policji. Do zachodniego skrzydła, w którym Kate urodziła swoje pierwsze dziecko, wysłano funkcjonariuszy z psami - donoszą zagraniczne media. Czy to oznacza, że Royal Baby 2 pojawi się na świecie już za kilka godzin? Przypomnijmy, że według spekulacji dziennikarskich księżna Cambridge miała urodzić 24 kwietnia 2015. Były to jednak JEDYNIE spekulacje. Dwór królewskin nigdy nie podał dokładnej daty narodzin Royal Baby 2. Jakkolwiek najwierniejsi fani rodziny królewskiej już od ponad tygodnia koczują pod szpitalem St. Mary w oczekiwaniu na syna lub córkę Kate Middleton. 28 kwietnia 2015 roku książęca para postanowiła sprawić oczekującym na Royal Baby 2 fanom brytyjskiej monarchii niespodziankę. Koczujący pod szpitalem tego dnia otrzymali darmowe śniadanie. Słodkie bułeczki - prezent od Williama i Kate - przewiązane były różowymi wstążkami. Czy to oznacza, że Kate urodzi córkęczkę? Na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Tymczasem.... 

>>>Joanna Krupa z siostrą hucznie świętowały urodziny! Impreza była ostra

>>>Noc Muzeów w Warszawie 2015: kiedy jest, program, jakie atrakcje będą za darmo?

Na ESKA.pl postanowiliśmy sprawić księżnej Kate małą niespodziankę. Specjalnie na potrzeby porodu Royal Baby 2 przygotowaliśmy playlistę z relaksującą muzyką. 

Na sam początek Purple Rain:

 

W takich chwilach warto myśleć o czymś przyjemnym. Np. o szumie oceanu: 

 

Pozostając w wodnym temacie:

 

Podczas narodzin Royal Baby 2 nie może zabraknąć jednej z najlepszych brytyjskich wokalistek:

 

Świat w napięciu czeka na Royal Baby 2. Jego płeć to tajemnica. Jednak księżna wie już od dawna, czy będzie miała córkę, czy syna. Stąd mamy dla niej No Surprise:

 

Royal Baby 2 po przyjściu na świat z pewnością usłyszy od rodziców Yoy're Beautiful:

 

deri

Najnowsze