Książę Louis

i

Autor: Jonathan Brady/Press Association/East News

słodkie

Księżna Kate pokazała się publicznie. Show skradł jednak jej najmłodszy syn. Książę Louis zaczął tańczyć na balkonie!

2024-06-17 11:49

Wokół nagłego zniknięcia Kate Middleton narosło wiele teorii spiskowych. Księżna Walii dopiero po jakiś czasie poinformowała o tym, że wykryto u niej raka. Parada wojskowa z okazji urodzin króla Karola była pierwszą imprezą publiczną, w której wzięła udział. Show skradł najmłodszy syn Kate i Williama - książę Louis. 6-latek ponownie dał do zrozumienia, że nudzi go udział w uroczystych wydarzeniach.

Książę Louis niejednokrotnie dał do zrozumienia, że udział w imprezach rządowych to dla niego "przykry obowiązek". Nic dziwnego - chłopiec ma dopiero 6 lat i trudno mu zapanować nad swoją ekspresją. Tym razem zareagować musiała nawet jego starsza siostra Charlotte, ewidentnie zdająca już sobie sprawę z roli, jaką przyszło jej pełnić. Jak co roku miliony Brytyjczyków świętowały "Trooping the Colour", czyli wielkie święto narodowe z okazji urodzin aktualnie panującego monarchy. I choć wydawać by się mogło, że w tym roku uwagę publiczności skupi na sobie przede wszystkim księżna Kate, która po kilku miesiącach nieobecności w mediach pokazała się publicznie, to show skradła właśnie jej najmłodsza pociecha. Nagranie, na którym widać, jak Louis zaczyna tańczyć do granej przez orkiestrę muzyki, za co zostaje zganiony przez Charlotte, szybko podbiło sieć. Internauci z całego świata proszą, by chłopczyk nigdy nie zatracił tej dziecięcej radości i luzu.

Zobacz też: Wielki powrót księżnej Kate! Była widziana pierwszy raz od roku

Polak przerobił piosenkę ze Scooby Doo na utwór o zniknięciu Kate Middleton

Książę Louis tańczy na balkonie. Skradł show!

Książę Louis kilkukrotnie udowodnił już, że na tym etapie życia niespecjalnie przejmuje się panującą na dworze etykietą. Tym razem został upomniany przez Charlotte - i to dwukrotnie! Po raz pierwszy, gdy przyjął niewłaściwą pozę do hymnu, a za drugim razem, gdy zaczął poruszać biodrami w rytm muzyki. Księżna Kate, matka George'a, Charlotte i Louisa, była wyraźnie rozbawiona. Wideo ma już kilkanaście milionów odsłon!

Listen on Spreaker.