Księga Dżungli: Scarlett Johansson nagrała piosenkę do filmu!

2016-04-21 14:44
Księga Dżungli: Scarlett Johansson nagrała piosenkę do filmu!
Autor: Fot. Bulls Scarlett Johansson w piosence do Księgi Dżungli

Księga Dżungli: Scarlett Johansson nagrała piosenkę do filmu! Utwór Trust in Me w wykonaniu aktorki jest utworem promującym film Walta Disneya.

Księga Dżungli: Scarlett Johansson nagrała piosenkę do filmu! Utwór zatytułowany Trust in Me w wykonaniu aktorki promuje film, który w Polsce miał swoją premierę 15 kwietnia. Piosenkę w produkcji wykonuje jeden z bohaterów - wąż Kaa, któremu w anglojęzycznej wersji językowej głosu użyczyła właśnie aktorka Scarlett Johansson. W dniu światowej premiery filmu wytwórnia udostępniła w sieci też pełną, studyjną wersję piosenki Trust in Me, której możecie posłuchać już teraz na ESKA.pl.

>> Jak najlepiej imprezować w ten weekend? Powiedz nam i wygraj smartfona!

Księga Dżungli: piosenka Scarlett Johansson

Księga Dżungli Walta Disneya, która miała swoją premierę 15 kwietnia to remake filmu z 1967 roku. Reżyserem ekranizacji powieści Rudyarda Kiplinga jest Jon Favreau. W polskiej wersji językowej filmu bohaterom głosów użyczyli m.in. Anna Dereszowska, Artur Żmijewski, Jan Peszek i Piotr Fronczewski.

>> Alicja po drugiej stronie lustra - piosenka z filmu od Pink - Just Like Fire!

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze